Çarşamba, Temmuz 17, 2019

Yükselen Burcun Kişilik Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Yükselen Burcun Kişilik Üzerindeki Etkileri Nelerdir?

Son zamanlarda, doğru ya da yanlış yorumlayan birçok burç yorumcusu mevcut oldu. Bu durumda da insanlar hangi burç yorumuna inanayım derken birde insanların karşısına yükselen burç diye bir terim çıktı. Bu terim aslında yardımcı burç yani sizin hobi, fobi ya da gündelik hayatta yaşadıklarınıza nazaran, kişiliğinizi, duygularınızı, yaşayacaklarınızı bildiren burç yorumlarıdır. Yükselenim şu, yükselenim bu gibi terimleri sizin de karşınıza çıkıyorsa ve sizde yükselen burcunuzun ne olduğu öğrenmek ve yükselen burcun kişilik üzerindeki etkilerini merak ediyorsanız, yazılarımızı okumaya devam etmenizi öneririz. Şunu da belirtmeliyiz ki, ister iyi bir yoruma isterseniz de, kötü bir yoruma maruz kalan bir burca sahipseniz, kafanızı hiç takmayın çünkü yorumların %100 kesin ve doğru bilgi olduğu asla söylenemez. Bunlar olası durumlardır yani hiçbir kesinlikleri yoktur. İnsanlar genellikle burç yorumları kötü olduğunda, bu yorumlara takılı kalır ve psikolojikmen etkilenerek, o olayların yaşanıp yaşanmadığında dikkat eder. Herhangi bir ufak yorum tuttuğu zaman ise, psikolojik olarak tüm olayı kötümseyerek, başlarına bela geleceğini düşünürler. Ama aslında hiçbir alakası yoktur. Dönelim asıl konumuza.

Yükselen Burcun Kişiler Üzerindeki Etkileri;

Öncelikle yükselen burcunuzun ne olduğunu merak ediyorsanız, internette bulabileceğiniz testlere girebilir ve yükselen burcunuzu öğrenebilirsiniz. Şunu unutmayalım ki, her sitede çıkan burç yorumu ve sizin yükseleninizi belirten her site, doğru olacak diye bir kaide yok. Bu yüzden de sadece bir siteden değil çeşitli sitelerden faydalanarak, yükselen burcunuzun ne olduğunu ve yükselen burcunuzun yorumlarını güzelce analizleyebilir ve inanabilirsiniz.

Yükselen burçlar aslında, insanların direkt olarak kişiliklerini etkiler. Sen şöylesin, şöyle olacaksın, şu duygulardasın gibi terimleri, yükselen burç yorumlarında sıklıkla görebilirsiniz. Ancak şu da kesindir ki, hiçbir şey öngörülemez ve önceden bilinemez. Ancak tahmin yapılır ve tahminin tutma şansıda mevcuttur. Bu yüzden her gördüğünüz burç yorumunu doğru kabul etmeyin ve ona göre kendinizi şekillendirmeyin. Burçların sizi etkilemesine izin vermeyin. Burcunuz hakkında iyi yorum yapıldığında bunu totem yapın ve inanın. Eğer burcunuz kötü bir yorum aldı ise, hiç dert etmeyin ve boşvermeyi de bilin.

Yükselen burç yorumunu doğru farz edersek, şunu örneklendirebiliriz ki, DNA’yı yükselen burç yorumu ile  aynı bulabiliriz çünkü DNA’da tüm kişilikleri karakterize ediyor. Yükselen burçta kişilikleri ve kişilik özellikleri karakterize ediyor. Eğer yükselen burcunuzun yorumunu okuduysanız, mutlaka sevdiğiniz renk doğru bilinmiştir. Bu en temel ve olası tahmindir. Eğer doğru çıkmadıysa, muhtemelen ya yükselen burcunuzu yanlış tespit etmişsinizdir ya da yapılan yorum ufak ta bir ihtimal olsa yanlış yapılmıştır. Aslında belirttiğimiz gibi Yükselen burç, sadece ve sadece kişilik özelliklerini ve manevi değerleri benimser. Konuyu biraz daha genişletecek olursak, yükselen burç yorumu, sizin sevdiğiniz renkten tutun göz renginize kadar tahminler yapar.

Yükselen burçlar hakkında belirtilen bir başka ifade ise, anneniz ile göbek bağınız kesildiği anda, Güneşin doğduğu istikamette yükselen takım yıldızına denir. Bazı yorumcular bu olayın gerçek olarak saptanarak, her kişiliğin bir yıldızı ya da yıldız takımını ifade ettiğinin gerçekten denenmesini ve ispatlanmasını istiyor. Tüm bunlar önümüzde ki yıllarda açığa kavuşacak ya da kavuşmayacak. Ancak bu konu merak uyandıran bir konu olduğundan mütevellit, gerekli tespit ve analizlerin yapılması, çok uzun bir süre zarfı istemeyecektir. Ancak bu şu anlık gerçeklik payı barındırsa da, kesinliği yoktur ve sadece bir rivayettir. Bu yüzden kesin bir bilgi olarak algılamanıza da gerek yoktur.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...