Pazartesi, Ekim 14, 2019

Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Yırtmaçlı Abiye Modelleri

Abiye elbiseler, özel gün ve davetlerin vazgeçilmez kıyafetleridir. Hem genç bayanlar tarafından, hem de yetişkin bayanlar tarafından özellikle de yaz aylarının gelmesi ile birlikte ilgi görmekte olan abiye elbiseler birbirinden güzel tasarımları ile giyim mağazalarının ve önde gelen markaların vitrinlerinde yer alacak. Düğün, nişan, sünnet töreni, iş yemeği, iş toplantısı veya pek çok farklı organizasyona katılır iken ortamın en güzeli olmak isteyen bayanlar için 2016 yılında birbirinden güzel abiye elbise modelleri dikkat çekici olacak. Bu senenin yeni trendleri ise yırtmaçlı abiye modelleri olacak. Daha iddialı ve çekici olduğu için mağaza vitrinlerinde ilgi görecek olan yırtmaçlı abiye modellerine detaylı göz atalım.

Yırtmaçlı Boydan Abiye Modelleri

Boydan abiye elbiseler sıcak yaz günlerinde kumaş özellikleri ve tek parça olmaları ile içinizi ferah tutacak abiyeler arasında yer alacak. Aynı zamanda oldukça güzel ve dikkat çekici tasarımlar olan boydan abiye elbiseler 2016 yılında çeşitli yırtmaç detayları ile kadınlar tarafından ilgi görecek. Hem önden, hem arkadan, hem de yanlardan verilecek olan yırtmaç detayları abiyelerin daha estetik ve modern görünmesini sağlayacak.

Yırtmaçlı boydan bir abiye elbise alarak hem vücudunuza ne kadar güvendiğinizi gösterebilirsiniz, hem de şıklık yarışında diğer bayanlardan bir adım önde olabilirsiniz. Göz kamaştırıcı güzelliğe sahip olabilmek için tercih edilecek olan yırtmaçlı boydan elbise modellerinin fiyatları ise 300 lira ile 2000 lira arasında değişecek.

Yırtmaçlı Modern Abiye Modelleri

Modern ve şık bir abiye arıyor iseniz hem yırtmaç detaylarına yer verilen, hem de dantel işlemeler ile süslenen abiyelere göz atabilirsiniz. Hem mini, hem de boydan çeşitleri yer alacak olan yırtmaçlı abiyeleri her organizasyonda tercih edebileceksiniz.

Yırtmaç detayları ile zaten oldukça iddialı ve şık bir kıyafet olan abiyeler aynı zamanda dantel işlemelere de yer verilerek modern bir görünüm kazanmış olacak. Herkesten beğeni alacağınız ve organizasyonun parlayan yıldızı olmanızı sağlayacak olan yırtmaçlı modern abiye modellerine hemen hemen tüm giyim mağazalarından ve abiye tasarımcılarının butiklerinden sahip olabileceksiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...