Çarşamba, Ağustos 21, 2019

Yazın En Trend Çanta Modelleri

Yazın En Trend Çanta Modelleri 2016

Çanta birçok bayan için vazgeçilmez bir aksesuardır. Onca süre uğraştıktan sonra istediği kıyafeti bulan bayanlar sıra çanta seçimine geldiğinde de seçim yapmakta oldukça zorlanıyor ve bulunduğu senenin trendine uygun bir çanta seçimi yapmak istiyor.

Çanta tasarımcıları da bu sene birbirinden şık çanta modelleri ile takipçilerinin kalp atışlarını hızlandırıyor. Şıklığına ve güzelliğine özen gösteren ve bu noktada çantaya önem veren bayanlar için birçok model ve tasarım ile beklentileri karşıladılar desek yanlış bir tabir kullanmış olmayız.

Peki ne tür çantalar 2016 yazının trendleri arasında bulunmakta? İşte bu senenin trendlerinden bazıları:

Zincirli Çanta Modelleri

Zincirli çanta modelleri yazısını duyunca yine mi bu model diyebilirsiniz. Çünkü neredeyse her yıl bu model trendler arasında yer almakta. Bu senede kendine üst sıralarda yer bulan zincirli çanta modelleri şıklığın ve zarafetin istenilenden bile daha üst seviyelere ulaşmasında oldukça etkili. Özellikle altın sarısı renklere sahip zincirler kullanıldığında çok güzel bir görünüm elde edilebiliyor.

Eğlenceli Tasarımlara Sahip Modeller

Bu sene çanta modellerinde farklı tasarımlara rastlamayacaksınız. Doğadaki her türlü oluşumundan ve yapıdan neredeyse yararlanılmış durumda. Çiçekler, arı kovanları, yuvarlak ve daire şeklinde olan trafik levhaları ve daha pek çok tasarım ile karşılaşabilirsiniz.

Hasır Çantalar

Plaj çantaları arasında gösterilen bu modeller artık gündelik hayata da kendini taşıyor. Pek çok marka ve tasarımcı, eserlerinde hasır kullanarak şıklığı ve zarafeti gündelik hayata aktarıyorlar. Defilelere de göz atıldığında bu modellerin oldukça ilgi gördüğünü sizde fark edeceksiniz. Bunun yanı sıra çanta tasarımcıları ve markalar bu sene elde tutulan çanta tiplerine oldukça ilgi göstermiş durumda.

Beyaz Renk Çantalar

Siyah renklere sahip olan çanta modelleri genellikle en üst sıralarda bulunmuş ve bu nedenle diğer renklere sahip çantaları hep gölgede bırakmıştır. Fakat bu sene beyaz renkli çantalar oldukça ilgi görmekte ve tahta oturmuş durumda. Bu nedenle çanta seçimlerinizi yaparken beyaz renklere sahip olan çanta modellerine yönelmeniz modanın rüzgârıyla birlikte esmenizde yardımcı olacaktır.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...