Pazar, Eylül 15, 2019

Vestiyer Modelleri ile Şık Evler

Vestiyer Modelleri ile Şık Evler

Bir evin olmazsa olmaz eşyalarından biridir vestiyer. Her gün düzenli olarak kullanılan ve evin en önemli, en çok görülen yeri olan antrelerde yer alan vestiyerler, dekorasyon konusunda da antreniz için önem arz ediyor. Eğer dikkat çekici, güzel ve etkileyici bir antre dekorasyonuna sahip olup, evinize gelen konukları ilk girişte etkilemek istiyor iseniz tercih edeceğiniz vestiyere dikkat etmelisiniz. Peki nasıl bir vestiyer alınmalıdır? Hemen inceleyelim.

Kare Antreler için Vestiyer Modelleri

Eğer antreniz kare ise diğer ev sahiplerine göre şanslısınız demektir. Dikdörtgen antrelere göre daha kullanılabilir ve seçilebilir vestiyer modellerine yer verebileceğiniz kare antreniz için aynalı bir vestiyer tercih etmelisiniz. 3 kapaklı veya 5 kapaklı vestiyer modelleri şuanda ev dekorasyonunda hem kullanım olarak, hem de görüntü olarak en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor.

3 kapalı veya 5 kapaklı vestiyer modelleri antrenizi güzelleştirir iken size de pek çok işlevsel alan sunacak. Sadece ayakkabıları saklamak için değil aynı zamanda askı bölümleri ile mont ve diğer eşyalarınızı asabileceğiniz alanlar sunmakta olan bu vestiyerler aynı görevi daha az eşya ile görüyor. Son dönemlerde sadece tasarım ve dayanıklılığa değil aynı zamanda işlevselliğe de önem veren ev sahipleri için tercih edilen modeller ise alt ve üst bölümlerinde küçük dolaplar olan antreler geliyor. Bu modeller özellikle fazla eşyası olan ev sahipleri için ideal vestiyerlerden.

Dikdörtgen Antreler için Vestiyer Modelleri

Eğer dikdörtgen bir antreye sahipseniz çok fazla seçeneğiniz yok. Ancak her durumu kendi lehinize çevirme fırsatınız her zaman olduğu gibi burada da var. Seçeceğiniz antrenin askı bölümlerini duvara monte ettirip üst bölümlerine ise duvar rafı şeklinde hazırlatarak hem alan kullanımını genişletebilir, hem de şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Bununla birlikte son dönemlerde duvar içerisine gömülerek hazırlanan vestiyer modelleri de dikdörtgen antre sahibi ev sahipleri için ideal seçenek oluyor. Hem kullanım olarak rahat, hem geniş, hem de sizi üzmeyecek bir tasarım imkanı sunuyor.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...