Çarşamba, Kasım 14, 2018

Uzay Makyajı Nasıl Yapılır?

Yıllardır hep aynı olan klasik makyaj stilinden artık hepimiz de çok sıkıldık O halde az biraz çılgınlığa varsanız hep birlikte uzay makyajı yapacağız. Uzay Makyajı Nasıl yapılır sorgusu için sizi aşağıya davet edelim.

Uzay Makyajı Nasıl Yapılır (6)

Uzay Makyajı Nasıl Yapılır (5)

Sadece Metalik Renkler

Gümüş gri tonlarının ne kadar trend olduğu bu sene malumumuz. Bu yüzden elinize metalik gri renkte ışıltılı bir far alın. Bu far paletini kolaylıkla bulabilirsiniz çünkü hologramlı gri metalik çoklu far paletleri şimdilerde çok trend olduğundan her kozmetik mağazasında satılıyor.

Uzay Makyajı Nasıl Yapılır (2) Uzay Makyajı Nasıl Yapılır (1)

Başlangıç olarak gümüş gri farı göz kapaklarınızı homojen bir şekilde dağıtın. Arından kirpiklerinize hacim katan bir maskarayla kirpiklerinizi doldurun. Mat bitişli bir fondöten seçerek birkaç damlasını elinizin tersine damlatın ve tampon yardımıyla tüm yüzünüze sürün. Gözaltı kapatıcınızı alarak da göz çevresine ve gözaltınıza ters üçgen şeklinde sürün.

Uzay Makyajı Nasıl Yapılır (4)

Ardından tüm yüzünüzü pudra ile geçin. Aydınlatıcınızı alarak gözaltlarınıza, alnınızın bitiş noktasına sürün. Kaş kaleminizle kaşlarınızı doldurduktan sonra dudaklara geçebiliriz artık.

Uzay Makyajı Ve Siyah Ruj

Elinize opak tonda bir siyah ruj alın, tam olarak dudak çerçevenizi takip ederek ve sonrasında da içini doldurarak sürün. Ardından uzay makyajını tamamlamak için az önce gözlerinize sürdüğünüz metalik gri tonlarındaki farınızı alarak rujunuzun üzerinden geçin. Böylelikle hologram efektli dudaklarınız oldu. Uzay Makyajı Nasıl yapılır konusunun tüm püf noktalarını sizlere vermiş olduk.

Uzay Makyajı Nasıl Yapılır (7)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin karşı karşıya kaldığı durumlar arasında yer almaktadır. Kadınlarda saç dökülmesi gözlemlendiğinde pek çok kadın çeşitli psikolojik travmalar...

Isı Kullanmadan Kıvırcık Saç Yapmanın yolları

Kıvırcık saçlar pek çok kişinin arzuladığı saç modellerinden biridir. Özellikle estetik bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler makyajın tamamlayıcısı olan kıvırcık saç modeli hoş...

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır?

Saç tebeşiri son dönemlerde çok sık kullanılan ve saçları istediğimiz renge çevirmeye yarayan boya çeşididir. Pastel boyaya benzeyen saç tebeşirleri kozmetik ürünleri satan her...