Çarşamba, Ağustos 21, 2019

Trend Bluz Modelleri

Trend Bluz Modelleri

Birçok bayanın sıkça tercih ettiği tasarımlar arasında yer alan bluzlar, şıklığı ve zarafetinin yanı sıra rahat kullanımıyla da kendini ön plana çıkarıyor. Hem sade hem de desenli tasarımları oldukça sık tercih edilmekte olan bluzlar pek çok yerde de kullanılabildiği için iyi bir seçim olarak göze çarpmakta.

Bilindiğin gibi bluzlar geniş kesimlere sahip bir kıyafettir. Geniş kesimlere sahip olması rahatlığında üst düzeyde olmasına olanak sağlıyor. Bu nedenle örneğin iş yerine giderken ne giyeceğini düşünen bayanların için bulunmaz bir nimet. İş yerinde uzun süre kalınması rahatlığın vazgeçilmez bir husus olmasına neden oluyor.

Rahatlık ile birlikte şıklıktan da taviz vermek istemeyen bayanlar, bluzlara yöneliyor. Bu şıklığı ulaşırken kesime ve renge de özen göstermek gerekiyor. Eğer parçalı bluz alma gibi bir düşünceniz varsa parçaların kesimlerine yani eklem kısımlarına dikkat edilmesi önemli bir husus. Bluzlun rahatlığını bozmayacak şekilde yapılmış olmalı ki sizin de rahatınız aynı şekilde bozulmasın.

Bluz tercihlerini yaparken çoğunluk ile kumaş ve kot pantolonların üzerine yapılıyor. Bu şekilde kolaylıkla kombinleyebileceğiniz bluzlar, soğuk aylarda da üzerine mont gibi seçenekleri kabul ettiğinden ötürü çok uygun bir tercihtir.

Bluz denince akla ferahlığından ötürü gelen rahatlık ve bununla birlikte hareket özgürlüğü geliyor. Bir de üzerine tasarımı ile gelen şıklık eklenince oldukça ilgi çekici ve hoş bir görünüm kendini ön plana çıkarıyor. Bunların yanı sıra trend renkler ile birlikte bu şıklığı zirveye taşımanız mümkün.

Bluz ile birlikte kullanacağınız takılar ve aksesuarlar da sizi farklı bir noktaya taşıyabilir. Örnek vermek gerekirse; bluzun farklılığını ve şıklığını arttırmak için dışarıda bırakabileceğiniz uzun kolyeler ile istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Pek çok takı, çanta, saat gibi araçlar bluzlar ile birlikte rahatça kombin edilebilmekte ve size bu nokta da kolaylık sağlamaktadır.

Pantolon ve ayakkabı ile birlikte de rahatça kullanılabilen bluzlar, bu kombin ile belki fazla bir ciddiyet oluşturmayabilir ama fazla samimiyete de izin vermez. Bu yüzden dışarı gezmeleri gibi durumlarda rahatlıkla kullanılabilir.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...