Pazar, Eylül 15, 2019

Tozlu Giyim 2016 Elbise Modelleri

TOZLU GİYİM 2016 ELBİSE MODELLERİ

Tozlu Giyim’de binlerce farklı elbise modeli yaz aylarına şık girmenize yardımcı oluyor. Daha şık ve güzel görünmek isteyen bayanlar için toptan fiyatına ürünler sunmakta olan Tozlu.com’un 2016 kataloğunu sizler için inceledik ve en yeni elbise modellerini bir araya getirdik.

Tozlu Giyim 2016 Rengarenk Elbise Modelleri

Renkli ve desenli elbiseler 2016 yaz modasında cıvıl cıvıl bir görünüme kavuşmanızı sağlıyor. Soğuk ve kasvetli havaları geride bırakarak yaz aylarına merhaba dediğimiz bu günlerde sizde iç açıcı kıyafetler ile boy göstermek istiyorsanız bu elbise modellerine göz atabilirsiniz. Çiçek desenleri, kalp desenleri ve daha pek çok farklı yaz aylarını figüre eden desenler ile hazırlanan mini ve uzun elbiseler hem günlük hayatta, hem de iş hayatında ve çeşitli organizasyonlarda şık bir hanımefendi olmanızı sağlayacak.

Tozlu Giyim 2016 yazlık elbise modelleri arasında pek çok farklı ürün seçeneği yer alır iken dikkat çeken ayrıntıları sizlere sunmak istiyoruz. Özellikle kemerler bu yaz elbiselerde daha fazla yer alacak ve aynı zamanda yaka aksesuarları Tozlu Giyim elbise modellerinde çok fazla tercih edilecek. Genellikle şifon yani yazlık ince kumaş ile hazırlanan bu elbiseler ile sadece şık olmayacak, aynı zamanda ferah ve huzurlu günler geçirebileceksiniz. Tozlu Giyim’de dikkat çekecek ve en çok ilgi görecek modellerin fiyatları ise 59.99 liradan başlıyor.

Kare Yaka Elbise Modelleri Tozlu Giyim’de

2016 yaz modasına oldukça iddialı giren Tozlu Giyim’de dikkat çeken elbise modellerinden bir diğeri de kara yaka modeller. Hem kesimi, hem görüntüsü, hem de tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken kare yaka elbise modelleri her ortamda tercih edilebileceği için kadınlar tarafından beğeni kazanıyor. Diğer elbise modellerine göre daha klasik bir görünüme sahip olan kare elbise modellerine Tozlu Giyim 2016 yaz kataloğunda göz atabilirsiniz. Bu elbiselerin fiyatları ise 39.99 liradan başlayacak.

Şık ve dikkat çekici bir görünüme sahip olmak istiyorsanız ilginizi çekecek olan bir diğer  elbise de dantel detaylarına sahip olan elbise modelleri olacak. Elbise modellerine şık ve zarif bir hava katacak olan dantel işleme detayları hem elbiselerin bel bölgesinde hem de yaka bölgesinde yer alacak. Tozlu Giyim’de dantel detaylarına sahip olan elbise modellerinin fiyatları ise sadece 34.99 liradan başlıyor.

Eğer katıldığınız her ortamda şıklığınız ile dikkat çekmek ve farklı görünmek istiyor iseniz Tozlu Giyim 2016 elbise modellerine göz atmalısınız.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...