Cumartesi, Kasım 17, 2018

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları

Topuklu ayakkabılar modanın kalbidir. Kadınların vazgeçilmezlerinden olan topuklu ayakkabılar her kombin için gerekli parçaların başında gelir. Topuklu ayakkabı giyerken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Basit birkaç detay sayesinde kendinizi topuklu ayakkabılarla son derece rahat hissedebilirsiniz.

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (4)

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (9)

Küçük Adımlar Sayesinde Çok Rahat Edeceksiniz

Topuklu ayakkabılarla yürümek oldukça zordur. Pek çok kadın şıklıklarından ödün vermemek adına topuklu ayakkabılarından vazgeçemezler.

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (5)

Topuklu ayakkabılarla yürürken kendinizi rahat hissetmek istiyorsanız büyük adımlar atmak yerine küçük adımlar atmayı tercih edebilirsiniz. Küçük adımlar atmak hem özgüveninizi tazeleyecek hem de rahatlıkla adım atma imkanı sunacaktır.

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (1)

Cesurca Yürüyün

Topuklu ayakkabı tercih eden bayanlar tarzlarını en cesur şekilde yansıtmaya özen göstermelidir. Topuklu ayakkabınız hem kıyafetleriniz hem de aksesuarlarınızla bir bütün olmalıdır. Kendinizi özgür hissedebileceğiniz ve sınırları zorlayan topuklu ayakkabı seçimi yapmanız kendinizi çok iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (18) Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (17) Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (16) Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (13)

Yürürken Çizginin İçerisinde Kalmaya Özen Gösterin

Topuklu ayakkabı ile yürümek dikkat ve özen gerektiren bir tavırdır. Son derece meşakkatli olan topuklu ayakkabılarla yürüme sanatı için sanki bir çizgi üzerinde yürüyormuş gibi davranmak önemlidir. Bu sayede çizginizden çıkmadan düzgün bir şekilde yürüme imkanına sahip olabilirsiniz.

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (12)

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (14)

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (15)

Tarzınızı Yansıtan Topuklu Ayakkabılar Seçin

Kıyafetlerinizi tamamlayan en önemli unsurların başında topuklu ayakkabılar gelmektedir. Tamamlayıcı niteliğe sahip olan topuklu ayakkabıları doğru kıyafetlerle tamamlamak önemlidir.

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (2)

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (7)

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (10)

Örneğin yüksel bel Jean pantolon tercih eden kişiler uyumlu stiletto ayakkabılarla tarzını tamamlayabilir. Açık ton kıyafetler ile ekose etekler de stiletto ayakkabılarla kombinlendiğinde çok şık bir tarz kazanmanıza yardımcı olacaktır. Bu nedenle giyim tarzınızı belirlerken topuklu ayakkabılarınızı tarzınıza uygun seçmeniz önemlidir.

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (3)

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (8)

İdeal Topuklu Ayakkabı Nasıl Seçilir?

Topuklu ayakkabı seçimi kadınların sık sık yanlışa düştüğü konuların başında gelir. Topuklu ayakkabı seçimi yaparken mutlaka ayak numarasına dikkat edilmelidir. Kalıp farklılıkları olduğu unutulmamalı ve ayağınıza uygun topuklu ayakkabı seçmeye özen gösterilmelidir.

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (6)

Ayakkabının numarası ayak numaranızdan büyükse ortopedik ayak pedleri kullanarak ayakkabılarınızı konforlu bir hale dönüştürebilirsiniz. Topuklu ayakkabıların ayak numaranızdan büyük olması halinde hem rahatça yürüyemeyecek hem de konfor açısından büyük sıkıntılar yaşayacaksınız.

Topuklu Ayakkabılarla Fark Yaratmanın Yolları (11)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin karşı karşıya kaldığı durumlar arasında yer almaktadır. Kadınlarda saç dökülmesi gözlemlendiğinde pek çok kadın çeşitli psikolojik travmalar...

Isı Kullanmadan Kıvırcık Saç Yapmanın yolları

Kıvırcık saçlar pek çok kişinin arzuladığı saç modellerinden biridir. Özellikle estetik bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler makyajın tamamlayıcısı olan kıvırcık saç modeli hoş...

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır?

Saç tebeşiri son dönemlerde çok sık kullanılan ve saçları istediğimiz renge çevirmeye yarayan boya çeşididir. Pastel boyaya benzeyen saç tebeşirleri kozmetik ürünleri satan her...