Pazar, Eylül 15, 2019

Tesettür Kombinleri 2016

Tesettür Kombinleri 2016

Kadınlar için bir kıyafeti beğenmek ayrı bir derttir. Birde işin bu kıyafetleri beğendikten sonra bir araya getirilmesi gibi bir durum vardır ve bu durumda oldukça zorludur. Özellikle tesettürlü kadınlar için bu durum daha da zorlu bir süreçtir. Eşarbın modeli, ayakkabısı, eteği, aksesuarı gibi şeyler bir araya getirmesi ve ahenk içinde olması oldukça sıkıntılıdır. Bu noktada sizlere trend olan renkler ve modellerden bahsederek kolay bir şekilde kombin yapmanıza ve istediğiniz şıklığa ulaşmanıza yardımcı olmak istiyoruz.

Kombin Yaparken Dikkat Edilecek Noktalar

Öncelikle kombin yaparken her şeyi bir bütün olarak ele almakla işe başlamalıyız. Pantolon ve kaplardan oluşan kombinler ile birlikte içerisine giyebileceğiniz tunikler yardımıyla kombin yapabilirsiniz. Ayrıca eşarp rengi ve modelinide buna uygun olarak seçmelisiniz.

2016 ile birlikte giyimde daha rahat olmanızı sağlayacak olan ve adına bohem denen tarzlar ön planda yer alıyor. Sizde bu bohem tarzına ulaşmak istiyorsanız; denim bir elbise, rahat ve sadeliğiyle çok sırıtmayan bir babet ve yine aynı şekilde düz sade bir şal kullanabilirsiniz. Bunları kullanarak istediğiniz bohem tarzına rahatlıkla bürünebilirsiniz.

Desenli Etek Modelleri

Geçen sene kendini göstermeye başlayan desenli etek modelleri bu sene tam anlamıyla üst sıralara çıktı diyebiliriz. Bunda etkili olan faktör ise değişik modeller. Düz etek renklerden ve hep aynı kesimlerden oluşan etek modellerinde çeşitliliği yakalayamayan kadınlar, bu nokta da desenli eteklere yönelerek istedikleri farklılığa ve şıklığa ulaşabiliyorlar. Bunun yanı sıra desenlerin içerisinde çokça rengin barınması şal, bluz gibi tercihlerin de kolay bir şekilde yapılabilmesine olanak sağlıyor.

Trend Renkler

2016 tesettüründe trend olan renkler arasında; soft ve pastel tonları yer almakta. Ayrıca bordo ve mavi renklerde oldukça sık olarak kullanılmakta. Yaz aylarının gelmesiyle birliktede sıkça açık tonlara yönelmekte. Özellikle pudra rengi oldukça revaçta.

Tüm bunların yanında her sene olduğu gibi bu senede yine beyaz ve siyah renkler oldukça yoğun ilgi görüyor. Beyaz ve siyahın bu kadar tercih edilmesinin sebebi kolay kombin edilebilmesi.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...