Pazar, Eylül 15, 2019

Tasarım Kitaplık Modelleri 2016

Tasarım Kitaplık Modelleri

Kitaplarınız sadece okumak için değil, aynı zamanda sergilemek için de önemli ise birbirinden güzel tasarım kitaplık modellerine ev veya iş yerinizde yer verebilirsiniz. Ev ve ofis dekorasyonunda artık vazgeçilmezler arasında yer alan kitaplık modelleri gerek bir aksesuar olarak, gerekse de bir demirbaş eşya olarak dekorasyonu tamamlayan unsurlar arasında yer alıyor.

Tasarım kitaplık modelleri gözünüzde oldukça pahalı modellerden oluşuyor olabilir ancak bu düşünceyi hızlı bir şekilde unutmanızı istiyoruz. Çünkü artık pek çok farklı firmanında mobilya sektöründe yer alması ile birlikte tasarım kitaplıklar daha uygun fiyatlar ile karşınıza çıkacaktır. Hem kitaplarınızı sergilemek için, hem de biblo ve diğer aksesuarları sergilemek için alan imkanı sunmakta olan tasarım kitaplıklar ile sizde modern bir görünüm yakalayabilirsiniz. Eğer mobilyacınıza özel bir kitaplık yaptırmayacaksanız aşağıda sunacağımız modellere göz atabilirsiniz.

Labirent Kitaplık Modelleri

Sıradışı bir tasarım olarak dikkat çeken labirent kitaplık modelleri şuanda mobilya mağazalarında en çok ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Özel bir tasarım olan ve duvara sabitlenerek kullanılmakta olan labirent kitaplık modelleri hem kullanış olarak, hem de dekoratif görünüm olarak her mekana farklı bir hava katıyor.

Aydınlatmalı Kitaplık Modelleri

Yeni trend kitaplık modelleri arasında tasarım kitaplık kategorisinde yer vereceğimiz modellerden biri de aydınlatmaya sahip olan kitaplıklar oluyor. Gündüz kendi renkleri ile dikkat çekecek olan bir sütun olan, gece ise aydınlatma sayesinde kitap kapaklarınızın parlayacağı bir tasarıma sahip olacak olan bu kitaplıklar uygun boyutları ile her eve, her odaya monte edilebilir.

Koltuk Kitaplık

Koltuk şeklinde hazırlanan özel tasarım kitaplık modelleri bu dönemlerde özellikle genç kitap severler tarafından çok dikkat çekiyor. Evinizde kendiniz için hazırlayacağınız bir kitap okuma köşesinde sadece bu ürüne yer vererek hem kitaplarınızı sergileyebilir, hem de oturma alanınızı hazırlayabilirsiniz.

Yapboz Kitaplık

Tasarım kitaplık modelleri arasında son olarak sizlere yapboz kitaplık modellerini sunmak istiyoruz. Şık ve dikkat çekici tasarımları ile ilgi görmekte olan yapboz kitaplık modellerine hemen hemen tüm mobilya mağazalarından erişebilirsiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...