Perşembe, Ağustos 22, 2019

Straplez Abiye Modelleri

Straplez Abiye Modelleri

İddialı ve cesur bayanlar tarafından özel davetlerde tercih edilecek olan Straplez abiye modelleri 2016 yılına damga vuracak. Kendine ve vücuduna güvenen bayanların ilgisini çekmekte olan Straplez abiye modelleri pek çok farklı renk ve desen tasarımına sahip olur iken dantel ve taş işlemeler ile modern bir görünüm kazanıyor. Sadece davetlerde ve özel günlerde tercih edilebilecek kıyafetler arasında yer almakta olan abiyeler şık ve modern bir bayan olarak dikkat çekmenize yardımcı olur iken kısa ve uzun boy seçenekleri ile her kesime hitap edecek. Hem kendi boyunuza, hem de kullanım alanınıza göre tercih edebileceğiniz Straplez abiyeler tüm markaların yeni sezon kataloğunda yer alacak.

Taşlı Straplez Abiye Modelleri

Özellikle göğüs bölgesinde ve bel bölgesinde yer alacak olan taş işlemeler Straplez abiyelerin daha çekici olmasını sağlayacak. Omuz dekoltesi ile dikkat çekici olan Straplez abiyeler birde taş işlemeler ile bütünleşerek tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak. Parlak taşlar ile süslenecek olan Straplez abiyeler ışıkların altında bir prenses gibi görünmenize yardımcı olacak.

Sıcak yaz günlerinde sizi yakmaması ve ferah bir zaman geçirmenizi sağlayacak olan şifon kumaş ile hazırlanacak olan taşlı Straplez abiye modelleri pile detayları ile de modern görünümünü bütünleştirecek. Taşlı Straplez abiye elbise modellerinde 2016 yaz günlerinde genel olarak pembe ve kırmızı renkler ilgi görecek.

Önü Kısa Straplez Abiye Modelleri

Önü kısa abiyeler 2016 yaz modasının en çok tercih edilecek kıyafetleri olacak. Hem oldukça iddialı, hem de farklı olduğu için genellikle vücuduna güvenen genç kızlar tarafından tercih edilecek olan önü kısa abiyeler Straplez özellikleri ile de daha iddialı bir kıyafet olmasına yardımcı olacak. Eğer tüm dikkatleri üzerime çekmek ve herkesin unutamayacağı görünüme erişmek istiyorum diyorsanız önü kısa Straplez abiyeleri tercih edebilirsiniz.

Mor, lila ve pembe renklerin popüler olacağı önü kısa Straplez abiye modelleri düğün törenleri, iş yemekleri, nişan merasimleri ve toplantılarda rahatlıkla tercih edilebilecek. Önü açık olduğu için güzel ve şık bir yüksek topuklu ayakkabı ile kombin yapmanız gereken Straplez abiyelere 300 lira ile 600 lira arasında rakamlara sahip olabileceksiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...