Pazar, Eylül 15, 2019

SETRMS YENİ SEZON TESETTÜR ABİYE MODELLERİ

SETRMS YENİ SEZON TESETTÜR ABİYE MODELLERİ

Ülkemizde ve dünya üzerinde tesettür giyimin en çok tercih edilen markalarından biri olan SETRMS 2016 yaz modasına da damga vuruyor. Seçimlerini muhafazakar giyimden yana kullanan genç ve yetişkin bayanların tercihi olan SETRMS, 2016 yaz aylarında yeni sezon tesettür abiye elbise modelleri ile göz dolduracak. Özellikle düğün ve nişan mevsiminin açılması ile birlikte abiyelerin daha çok tercih edildiği yaz mevsiminde kapalı bayanlar için hazırlanan en güzel abiyeler şıklık yarışında kapalı olan bayanların da herkes kadar şık olmasını sağlayacak. İsterseniz hemen SETRMS’in en güzel ve yeni abiyelerini tanıyalım.

Dantel Detaylı Abiyeler Dikkat Çekiyor

Abiye koleksiyonu ile tesettür giyime damga vuran ve her kapalı bayanın hayalini kuran abiye elbiselere yeni sezon koleksiyonunda yer veren SETRMS’de abiyelerin hemen hemen hepsinde yer alacak olan dantel detaylar dikkat çekecek. Abiye elbiselerin daha gösterişli ve daha şık görünmesini sağlayan dantel işlemeler abiyelere büyük bir titizlik ve özveri ile işlenen dantel işlemeler abiyelerin her ortama hazır olmasını sağlıyor.

Dantel işlemelerin gösterişli havası ile hazırlanan abiye elbiseler modern kıyafetleri oluşturur iken bayanların daha rahat kombin yapmasına da yardımcı oluyor. İnce kumaşlar ile hazırlanan dantel detaylı abiye elbise modellerinin gerek üst bölgeleri, gerekse de alt bölgeleri dantel işlemelere sahip olacak. Etek bölümünü sade, üst bölümünü dantelli modellerden seçebilirsiniz.

Taşlı Abiyeler SETRMS’de Yer Alıyor

Boncuk ve taş işlemeler SETRMS 2016 yaz koleksiyonunda bol miktarda yer alıyor. Gerek abiyelerin belirli yerlerinde, gerekse de tüm bölgelerinde taşlar ile hazırlanan abiyeler daha şık ve gösterişli bir görüntü ortaya çıkartıyor. Gerek düğün ve nişanlarda, gerekse de iş görüşmesi ve iş yemeklerinde tercih edebileceğiniz taşlı abiye elbise modelleri ile hem tesettürünüzü koruyabilirsiniz, hem de herkesten daha şık bir bayan olarak ilgi görebilirsiniz.

SETRMS 2016 yaz koleksiyonunda dikkat çekmekte olan bir diğer abiye elbise modeli ise yarasa kola sahip olan abiyeler olacak. Şifon kumaş ile hazırlanan ve sıcak havalarda ferah kalmanıza yardımcı olacak yarasa kol abiye elbise modelleri parlak taşlar ve dantel işlemeler ile daha gösterişli olacak.

SETRMS Online satış sitesinde yer alan pek çok farklı abiyeye mağazaya gitmeden de sahip olabilirsiniz. Eğer bulunduğunuz bölgede SETRMS mağazası yok ise beğendiğiniz abiye elbiseleri hemen internet üzerinden satın alabilirsiniz. SETRMS mağazalarında ve internet sitesinde abiye elbiselerin fiyatları ise oldukça uygun. SETRMS’lerde en güzel ve en şık kapalı abiye elbise modellerinin fiyatları şuanda %50 indirim imkanı ile 349.00 liraya sizleri bekliyor.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...