Pazartesi, Ekim 14, 2019

Salon için En İyi Aksesuarlar

Dekorasyon, pek çok farklı noktadan ürünlerin birleştirilerek hazırlandığı bir tasarımdır. Evlerin daha güzel, ferah ve yaşanabilir bir hale gelmesini sağlayacak pek çok farklı tasarımlar ev sahipleri tarafından tercih edilir iken bizde salon dekorasyonunda yer vermeniz gereken en iyi aksesuarları sizlere sunmak istiyoruz. Dekorasyonun bütünleyici malzemeleri olan ve en önemli detaylardan biri olan aksesuar seçiminizde bu ürünlere de göz atmalısınız.

Salon için En İyi Aksesuarlar (4) Salon için En İyi Aksesuarlar (3) Salon için En İyi Aksesuarlar (2) Salon için En İyi Aksesuarlar (1) Salon için En İyi Aksesuarlar

Liste

Salon için En İyi Aksesuarlar

Ev aksesuarı denildiğinde akla ilk olarak şühpesiz ki vazo, çerçeve ve raflara yerleştirebileceğiniz biblolar gelmektedir. Oldukça küçük parçalar olan bu malzemeler ne kadar küçük olsada, ev dekorasyonunun tamamlayıcı önemli unsurlarıdır. Her evin vazgeçilmezleri olan bu aksesuarlar ile birlikte aşağıdaki önerilerimizde her dekorasyona uyum sağlayacak tamamlayıcı unsurlardan olacak.

Kitap Tutucular

Eğer salonunuzda kitaplığınız veya tv üniteniz bulunuyor ve kitap okumayı da seviyorsanız yeni sezonda dikkat çekmekte olan ve hoş tasarımlara sahip kitap tutucuları kullanabilirsiniz.

Duvar Çerçeveleri

Salonların vazgeçilmezidir. Özellikle geniş bir duvara sahip iseniz karşıdan baktığınızda içinizi açacak yenilikçi bir tablo ile yaşam tarzınızı yansıtabilirsiniz.

Dekorasyon Duvar Çerçeveleri (2) Dekorasyon Duvar Çerçeveleri (1) Dekorasyon Duvar Çerçeveleri

Mum ve Şamdan

Özellikle romantik bir salon dekorasyonuna imza atmak istiyor iseniz sehpa veya duvar rafınızda mum ve şamdana yer vermelisiniz. Gerek küçük, gerekse de büyük olarak yer vereceğiniz mum ve şamdanlar pek çok farklı renklere sahip.

Dekorasyon Mum ve Şamdan (2) Dekorasyon Mum ve Şamdan (1) Dekorasyon Mum ve Şamdan

Ferforje

Eğer Country tarzı bir ev dekorasyonunuz var veya oluşturmak istiyorsanız aksesuar olarak ferforje ürünlere yer vermelisiniz.

Dekorasyon Ferforje

Kafes

Son dönemlerde hem Country tarzı, hem de klasik tarzda ev dekorasyonuna sahip olan kişiler tarafından tercih edilen kafes çeşitlerine sizde evinizde yer verebilirsiniz. Eğer yeriniz var ise büyük ve ayaklı bir kuş kafesi, yeriniz yok ise küçük ve şirin bir kafes modeline yer verebilirsiniz.

Dekorasyon Kafes

Dekorasyon Kafes (1)

Abajur

Hem evinizin aydınlatması, hem de en önemli aksesuarı olacak abajurun her salonda en az bir tane olması gerekiyor. Salon dekorasyonunun yıllardır vazgeçilmezleri arasında yer alan abajurlar evinizin romantik bir aydınlatma tasarımına sahip olmasını sağlar iken görünümleri ile de yaşam standartınızı yükseltecek.

Dekorasyon Abajur (2) Dekorasyon Abajur (1) Dekorasyon Abajur

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...