Cumartesi, Haziran 15, 2019

Sağlık Deposu Olan Özel Gıdalar

Sağlık deposu olan özel gıdaları

Beslenmek sağlığımız için en önemli konulardan birisidir. Sağlığımız için tüketmemiz gereken bazı besinler de artı faydalar sağlamaktadır. Bağışıklık sistemini güçlendirmeden tutun, vücudunuz da birçok konuda faydalar sağlayan bu gıdaları yakından tanımanız gerekmektedir. İşte vücudunuza özel destek sağlayan o mucizevi besinler.

Sardalya : Omega-3 açısından oldukça zengin bir besindir. Kalsiyum ve magnezyum deposudur. Sağlığınız açısından çok büyük önemi olan mineralleri bulundurur. Ayrıca B vitamini içinde bolca bulunmaktadır.

Şalgam: Şalgam ıspanağı kırmızı türüdür rahatlıkla diyebiliriz. Tam bir demir deposudur. Güçlü bir antioksidan özelliği bulunmaktadır. Vücut direncinizi artırır. Vücuda sağlamlık verir. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Nar suyu: Nar suyu güçlü bir antioksidandır. Tansiyonu düşürmekte faydalıdır. Günde 1 bardak nar suyu içmek bağışıklık sistemini güçlendirir.

Erik kurusu: Tadı güzel olan bu besin sağlığımız için oldukça önemlidir. Bağışıklık sistemimizi güçlendirir.

Sağlığımız açısından bu besinleri tüketmemiz gerekmektedir. Sağlık için düzgün beslenme oldukça önemlidir. Bunun yanın da düzgün spor ve stressiz bir hayat geçirmemiz her şeyin yolunda gittiğinin göstergesi olacaktır.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...