Pazartesi, Ekim 14, 2019

Nişanlık Modelleri 2016

Nişanlık Modelleri

Düğünden önce düzenlenen ve en özel anlardan biri olan nişan töreni bayanlar için en güzel olma zamanıdır. Genellikle aile arasında en sevdikleri kişiler ile düzenlenecek olan nişan töreninde en güzel elbiselerden birine sahip olmak istiyorsanız önü kısa arkası uzun nişanlık modelleri ile kabarık nişanlık modellerine göz atmalısınız. Günlük hayatta çok tercih edemeyeceğiniz ancak gerek kapalı alanda düzenlenecek nişan töreninde, gerekse de açık havada düzenlenecek olan nişan töreninde bu elbise modellerini tercih edebilirsiniz. Nişanlık modelleri arasında 2016 yılının en çok tercih edilecek olan bu kıyafetleri ile birlikte balık abiye elbise modelleri ve boydan kabarık abiye elbiselerde nişanlık modelleri arasında yer alacak.

Önü Kısa Arkası Uzun Nişanlık Modelleri

Nişan töreni için elbise arayan bayanlar için ilk tercih önü kısa arkası uzun elbiseler olacak. Taş ve dantel işlemeler ile hazırlanan ve moda evlerinde yer alacak olan önü kısa arkası uzun nişanlık modelleri yeni sezonun dikkat çeken tasarımları arasında yer alacak. Vücuduna güvenen bayanlar tarafından giyilebilecek olan nişanlık modelleri arasında yer alan önü kısa arkası uzun elbiselerin farklı tasarımları da ilgi çekecek.

Tek renk önü kısa arkası uzun nişanlık modelleri 2016 yılında çok fazla tercih edilmez iken bu sene özellikle çiçek desenlerine sahip olan elbiseler bayanların ilgi odağında olacak. Daha pozitif ve cıvıl cıvıl olmak isteyen nişan sahipleri tarafından tercih edilecek olan modeller arasında yer alacak.

Kabarık Nişanlık Modelleri

Kabarık abiye elbiseler nişan töreni için her zaman dikkat çeken ve tercih edilen modeller arasında yer alacak. Hem genç bayanlar, hem de yetişkin bayanlar tarafından nişan töreninde tercih edilmekte olan kabarık abiye elbise modelleri özellikle fazla kiloları gizlemek için de tercih edilmekte.

Kırmızı, nar çiçeği, mercan ve pembe renk tonlarına sahip olan kabarık elbiseler bu sene nişan törenlerinde tercih edilecek olan tasarımlar arasında yer alacak. Daha şık ve modern bir kabarık nişanlık arıyor iseniz üst bölümünde yer alacak olan dantel işlemelere sahip olan kabarık nişanlık elbise modellerine göz atabilir, tercih edebilirsiniz.

 

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...