Cumartesi, Eylül 21, 2019

Mutlu Bir İlişkinin 5 Püf Noktası

MUTLU BİR İLİŞKİ SÜRDÜREBİLMEK İÇİN 5 PÜF NOKTA!

Her insanın hayali bir ömür boyu mükemmel bir ilişki yaşamaktır. Fakat bu nasıl olur? İşte size mutlu aşkın 5 püf noktası!

Herkesin ilk sırada istediği şey heyecanı ilk günkü gibi sürecek bir ömür boyunca yaşanacak bir aşkı yakalamaktır. Eğer mutlu bir aşk yaşamak istiyorsanız her ikinizin de üstüne düşen bazı görevleri vardır. Ancak siz gerçekten aşıksanız gerçekleştireceğiniz şeyleri bir görev olarak bilmez bütününü içinizden gelerek ve içinizden isteyerek gerçek kılarsınız.  Bir ilişkide yalnızca mutlu etmek için çalışmak ya da mutlu etmek için hep yapmak düşüncesiyle hareket ediyorsanız bu ilişkinin ömrü yahut da bu ilişkinin aşkı çok uzun zamanlı kalıcılığını korumaz, koruyamaz. Şimdi sizlere mutlu aşkın 5 püf noktasını başka bir deyişle 5 sırrını veriyoruz.

İşte O 5 Sır!

Bir aşkın sarsılmaz en temel noktası güven olmalıdır. Şart ve koşul olmadan karşınızdaki kişiye güvenmeniz ve kendiniz ile hayatınızı o kişiye emanet edebilmeniz ve bu noktada kafanızda soru işareti olmaması sizin aşkınızı mükemmel kılar bununla birlikte mutlu bir aşka yelken açarsınız. Her zaman için sadakat göstererek sadık olun. Güven ve sadakat gibi iki direk ilişkinizi her an ayakta tutar ve sizi siz yapanlar içinde en ön sıradadırlar.

Her bir şeyi ilişkilerde karşı taraftan beklemek olmaz. Bunun yanı sıra kendinize her daim ve her manada iyi bakın. Çünkü kendinize bakmak karşı tarafa da verdiğiniz değerin bir göstergesidir. Kendinize önce kendiniz sonra ise karşı taraf için iyi bakın. İlişkilerde bir tek kendinizin değil sevdiğinizin de duygusal gereksinimleri bulunduğunu unutmayın. Devamlı olarak sizi karşı tarafın doyurmasını beklemek bir zaman sonra karşı tarafı negatif etkilerle etkiler. Her zaman olumlu ve sağlıklı olursanız karşı tarafta sizin bu özelliklerinizden etki alarak aynı davranışlarla size döner.

Dürüst ve içtenliğinizin her ne olursa olsun kaybetmeyin. Ne kadar içiniz ve dışınız bir olursa karşı tarafta sizin gibi davranacak ve bu şekilde ilişkinizde sarsılmaz bir güven ortamı kurabileceksiniz. Bir ilişkide gizli kapaklı ve saklı işleriniz olursa eğer bundan samimiyetsizlik doğar ve kendiniz gibi olamazsınız. Bunun yanı sıra karşı tarafta kendi gibi olamaz ve böylelikle yüzeysel ve yapay bir aşk yaşarsınız.

Daha da önemlisi gerektiğinde siz de taşın altına elinizi koyabilmelisiniz. Üzerinize hangi görev düşerse düşsün her durumda bu görevi yapmaya dikkat etmelisiniz. Her iki tarafta özveri gösterirse işte o zaman ilişkinizi her manada daha çok tatlı ve düzgün yaşarsınız. Çözümü yalnızca her zaman karşı kişiden beklemeyin.

Hayatta hiç kimseyi değiştirmeye çalışmayın. İlişkide karşı tarafı olduğu gibi kabullenir ve severseniz eğer o zaman daha az problemli bir aşk yaşarsınız. Elbette ki her zaman her durumda aynı görüşte olmak zorunda değilsiniz. Bazı anlaşmazlıkların doğmasıyla aşkınızın tadı tuzu kaçabilir. Bunu çok doğal olarak karşılayın. Küçük sorunları büyük bir dağa dönüştürmek yerine bazen alttan alın ve devamlı muhalif ve haklı çıkmaya çalışmak yerine bazen de uyumlu taraf olarak içinizde bu olayı kabullenin.

 

 

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...