Perşembe, Kasım 15, 2018

Muhafazakâr modanın kalbi Modanisa ana sponsorluğunda Dubai’de atacak.

Burj Khalifa Park’ta gerçekleşecek olan ‘’Dubai Modest Fashion Week’’, dünyanın her yerinden tüketim ve alım gücü en yüksek olan tabakaya ev sahipliği yapacak.

Açılışı Modanisa’nın muhteşem Moda Show’u ile yapılacak olan etkinlikte 22 ayrı moda show’u,  100 farklı marka, seminerler, fotoğraf sergileri, moda gösterileri yer alacak.

 

Hedeflenen Erişim

5 Ayrı Kıtada Uluslararası PR Erişimi

100 Milyon Medya Erişimi

10 Bin Ziyaretçi

100 İnfluencer

 

90 milyon erişim sağlandı!

2016 Mayıs’ında İstanbul’da, 2017 Nisan’ında Londra’da gerçekleşen muhafazakâr moda haftası kapsamında 90 milyon erişim sağlandı.

Newyork Times, Elle, Wahington Post, China Daily, China Post, Vogue, Woman, The Guardian, Kuwait Times, Vanity Fair, Arap Times, USA Today, CNN, Gazelle, Sabah, IB Times gibi dünyanın en büyük yazılı basın mecralarında geniş yer verilerek haber oldu.

Global tasarımcılardan ise Endonezyalı Anniesa Hasibuan, Avrupa’dan İman Andebe, Avusturalya’dan Amalina Aman, Birleşik Arap Emirlikleri’nden Annah Hariri gibi sektörün önemli designer’ların yanı sıra uluslararası influencer’lardan Halima Aden, Leena Asad, Soha MT, Dina Tokio, Mariah Idrissi gibi isimler yer aldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin karşı karşıya kaldığı durumlar arasında yer almaktadır. Kadınlarda saç dökülmesi gözlemlendiğinde pek çok kadın çeşitli psikolojik travmalar...

Isı Kullanmadan Kıvırcık Saç Yapmanın yolları

Kıvırcık saçlar pek çok kişinin arzuladığı saç modellerinden biridir. Özellikle estetik bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler makyajın tamamlayıcısı olan kıvırcık saç modeli hoş...

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır?

Saç tebeşiri son dönemlerde çok sık kullanılan ve saçları istediğimiz renge çevirmeye yarayan boya çeşididir. Pastel boyaya benzeyen saç tebeşirleri kozmetik ürünleri satan her...