Cumartesi, Eylül 21, 2019

Muhafazakâr modanın kalbi Modanisa ana sponsorluğunda Dubai’de atacak.

Burj Khalifa Park’ta gerçekleşecek olan ‘’Dubai Modest Fashion Week’’, dünyanın her yerinden tüketim ve alım gücü en yüksek olan tabakaya ev sahipliği yapacak.

Açılışı Modanisa’nın muhteşem Moda Show’u ile yapılacak olan etkinlikte 22 ayrı moda show’u,  100 farklı marka, seminerler, fotoğraf sergileri, moda gösterileri yer alacak.

 

Hedeflenen Erişim

5 Ayrı Kıtada Uluslararası PR Erişimi

100 Milyon Medya Erişimi

10 Bin Ziyaretçi

100 İnfluencer

 

90 milyon erişim sağlandı!

2016 Mayıs’ında İstanbul’da, 2017 Nisan’ında Londra’da gerçekleşen muhafazakâr moda haftası kapsamında 90 milyon erişim sağlandı.

Newyork Times, Elle, Wahington Post, China Daily, China Post, Vogue, Woman, The Guardian, Kuwait Times, Vanity Fair, Arap Times, USA Today, CNN, Gazelle, Sabah, IB Times gibi dünyanın en büyük yazılı basın mecralarında geniş yer verilerek haber oldu.

Global tasarımcılardan ise Endonezyalı Anniesa Hasibuan, Avrupa’dan İman Andebe, Avusturalya’dan Amalina Aman, Birleşik Arap Emirlikleri’nden Annah Hariri gibi sektörün önemli designer’ların yanı sıra uluslararası influencer’lardan Halima Aden, Leena Asad, Soha MT, Dina Tokio, Mariah Idrissi gibi isimler yer aldı.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...