Perşembe, Kasım 15, 2018

Mini Etekli Gece Elbise Modelleri 2018

Mini Etekli Gece Elbise Modelleri

Mini elbiseler kadın cazibesinin vurgulayıcısı olarak her dönem en gözde modeller arasında yer almaktadır. Bacaklarının güzelliğine güvenen bayanlar mini elbiselerden vazgeçememektedirler. Peki 2017 yılında mini gece elbiselerinde hangi detaylar bizi bekliyor olacak?
Öncelikle, belirtmekte fayda var ki modacılar mini elbiseler konusunda yaratıcılıkları ziyadesiyle sergilemiş durumdalar. Elbiselerde her türlü model ve detayı görmek mümkün olacaktır. Taş işlemeleri ile ağır bir model kadar, düz renkli sade bir mini elbiseye de 2017 yılında rastlamamız söz konusu olabilecektir.
Yakalara eklenen tül detaylar, frapan düzeye varmayacak şekilde uygulandığında romantik tarzın en güzel sunumu halini alacaktır ki; bu sunumu moda sektörü sizin için yaptı; siz sadece kendinize uygun olduğunu düşündüğünüz mini elbiseyi seçin!
Mini Etekli Elbise
Gece elbiselerini aksesuarlardan bağımsız ele almak mümkün değildir. Elbise seçimi kadar aksesuar seçimi de önemlidir. Burada size şöyle bir tüyo vermek isteriz: elbise iddialı, işlemeli, taşlı ise, aksesuar seçiminiz mümkün olduğunca sade olmalı; elbiseniz sade çizgilerden ibaret ise aksesuar seçiminiz daha göz alıcı, iddialı olmalıdır. Ayakkabı ve çanta renk uyumu klişesi artık söz konusu olmadığından; tüm diğer hususlar ayrı, ayakkabı ayrı olsun şeklinde bir tarz tercih edilebilir, hoş bir seçenektir. Bunu sağlamak için ayakkabının rengi ve modeli ile adeta patladığı, elbise ve diğer detayların aynı renk ve çizgi içinde olduğu kombinler iddialı ve şık bir bütünlük arz edecektir.
2017 mini elbiselerinde şifon da sıklıkla kullanılacaktır. Tamamı şifon elbiseler kadar; sadece etek, kol, yaka gibi kısmi şifon uygulamasına da sıklıkla rastlıyor olacağız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin karşı karşıya kaldığı durumlar arasında yer almaktadır. Kadınlarda saç dökülmesi gözlemlendiğinde pek çok kadın çeşitli psikolojik travmalar...

Isı Kullanmadan Kıvırcık Saç Yapmanın yolları

Kıvırcık saçlar pek çok kişinin arzuladığı saç modellerinden biridir. Özellikle estetik bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler makyajın tamamlayıcısı olan kıvırcık saç modeli hoş...

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır?

Saç tebeşiri son dönemlerde çok sık kullanılan ve saçları istediğimiz renge çevirmeye yarayan boya çeşididir. Pastel boyaya benzeyen saç tebeşirleri kozmetik ürünleri satan her...