Pazartesi, Ekim 14, 2019

Marin Stili ile Ferah Evler

Marin Stili ile Ferah Evler
Marin stili artık her evde yer alacak. Mavi ve beyazın mükemmelliği, aksesuarlar ile buluşuyor ve eviniz daha ferah bir hal alıyor. Deniz dünyasına ait olan ürünlerin dekorasyon ile buluşmasına verilen isim olan Marin stili artık sadece yazlık evlerde değil tüm evlere ferahlık katacak.
Renk ve aksesuara dayalı bir yaşam stili olan Marin stilinde özellikle balıkçı ağları, çapa, dümen ve deniz kabukları dikkat çeken aksesuarlar arasında yer alıyor. İlham verici ve her dakikasında içinizi ferahlatacak bir yaşam alanını sizlere sunmakta olan Marin stilini evinizde pek çok farklı bölüm için uygulayabilirsiniz. Peki nasıl? Hemen Marin stili hakkında ipuçlarını iletelim.
Salon ve Oturma Odalarında Marin Stili
Salonunuz ve oturma odanızın dekorasyonunda Marin stili kullanmak istiyorsanız öncelikle mavi ve beyaz mobilyalar tercih etmelisiniz. Marin temasının temelinde yer almakta olan mavi-beyaz kombinini odalarınızda yakaladığınızda ferahlatıcı bir ortam yaratmış olacaksınız.
Salon ve oturma odasında mobilyalar ile birlikte kullanacağınız aksesuarlarda önem arz ediyor. Eğer imkan var ise duvarınıza deniz kabukları yapıştırabilir veya daha sade bir görüntü olmasını istiyor iseniz deniz kabukları ve deniz görselleri ile hazırlanan bir 3 boyutlu duvar kağıdı tercih edebilirsiniz.
Duvarınızda çerçeve veya duvar rafı bulunuyor ise kesinlikle içerisinde deniz ile bağlantılı biblo, resim veya aksesuarlar olmalı. Aydınlatma olarak beyaz renkten vazgeçmemeli ve güçlü bir beyaz ampul ile ışıklandırmasını gerçekleştirmelisiniz.
Bebek ve Çocuk Odaları için Marin Stili
Evinizin neşesi olan bebeğiniz veya çocuğunuzun daha rahat ve ferah bir yaşam alanında gelişimini tamamlamasını istiyorsanız Marin stili dekorunu uygulayabilirsiniz. Marin stili evinizde bebek ve çocuk odaları için uygulayabileceğiniz en rahat dekor stilidir. Çünkü artık hazır mobilyalarda Marin stili oldukça fazla seçenek sunuyor. Denizcilik üzerine hazırlanan Marin stilinde rahatlık ile mobilya bulabilir ve aynı zamanda kullanacağınız birkaç küçük aksesuar ile bebeğinizin veya çocuğunuzun odasının kalitesini arttırabilirsiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...