Cumartesi, Eylül 21, 2019

KIŞIN SICAK YÜZÜ RENKLİ PALTOLAR

KIŞIN SICAK YÜZÜ RENKLİ PALTOLAR

Kış sezonunun iki dönem boyunca en favori seçimlerinin başında gelen renkli paltolar yine bu sezonun kış modasında da vitrinler de yerini aldı. Kırmızı , sarı , yeşil , mavi gibi canlı renk tonlarıyla kış aylarında sıcak bir görünüm yaratan paltolar bu sezonda çok tercih edilecek.

Palto seçiminde dikkat edilmesi gereken birkaç husus bulunmaktadır.

  • Giyilen rengarenk paltolarda kusursuz bir görünüm yakalamak için seçilen paltonun aşırı kalın olmamasına özen gösterilmelidir. Aksi takdirde fazla kiloları olan bir bayan böyle bir palto seçiminde şık bir görünüm elde edemez.
  • Renkli paltoların bazılarında şık bir görünüm yaratmak amacıyla bel hizasında ayarlanmış kemer ayrıntısı kullanılır. Bu tarz palto modelleri zayıf ve uzun boya sahip bayanlarda çok şık ve zarif bir görünümü elde etmesine yardımcı olacaktır.
  • Basen kısmı fazla olan bayanların uzun palto modellerini tercih etmeleri gerekmektedir. Bu şekilde daha hoş bir görünüm elde ederler.
  • Paltoların tercih aşamasında ceplerinin kesim stili de ayrıca dikkat edilmesi gereken bir konudur. Cepleri dik kesim olan paltoları basen bölgesinde sorun yaşayan bayanlar tercih etmelidir. Zayıf ve uzun boylu hanımlar ise seçimlerini yan kesimli ceplere sahip paltolar üzerinde kullanabilirler.
  • Kış mevsimine sıcaklık katan renkli paltoları tercih ederken dikkat etmemiz gereken hususlardan bir diğeri de seçilen paltonun rengidir. Kıyafetimizle bir bütün oluşturan paltolarımızın renginin cilt rengimizle uyumlu olması gerekir. Aşırı canlı veya solgun renkler elde etmek istediğimiz muhteşem görünümü olumsuz kılar.
  • Renkli paltoları tercih ettiğimizde istediğimiz şıklığı elde edebilmek için giydiğimiz kıyafetlerin sade olmasına aşırı canlı renkler barındırmamasına özen göstermeliyiz.

Kış aylarının vazgeçilmezi paltolarımızın seçiminde yukarıdaki dip notlara dikkat ettiğimiz takdir de aradığımız şıklığa ulaşmak hiç de zor değil.

 

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...