Pazartesi, Ekim 14, 2019

Kınalık Nişanlık Modelleri 2016

Kınalık Modelleri

Düğün günü evlilik hazırlığı içerisinde olanlar için en özel ve anlamlı gündür. Ancak bugünün öncesinde yine düğün günü kadar önem arz ede bir gün daha var ki kına gecesi. Ülkemizde özellikle yüzyıllardır süregelen bir gelenek olan kına gecesi hem gelin adayları, hem de damat adayları tarafından düğün günü kadar önemsenmektedir. En yakınlar ile gerçekleştirilen kına gecesi törenleri büyük bir eğlence içerisinde geçer iken bu özel günde birbirinden güzel kınalık modelleri ile şık olabilirsiniz. Kına gecesinde tercih edeceğiniz kıyafet hem güzel ve dikkat çekici, hem de rahat olması gerekir iken eğer geleneklerinizi sürdürmek istiyorsanız bindallı tercih edebilirsiniz. Bindallı tercih etmeyenler için ise en güzel kınalık modelleri arasında mini abiyeler yer alacak.

Bindallı Modelleri

Yöresel bir kıyafet olan ve geçmişi yüzyıllarca zaman öncesine dayanan bindallı modelleri günümüzde de tercih edilen kınalık modelleri arasında yer alıyor. Hem daha farklı, hem de daha dikkat çekici tasarımlar olan bindallı modelleri özellikle genç ve fit vücuda sahip olan gelin adaylarının kına gecesinde tercih ettikleri kıyafet oluyor.

Bindallı modelleri arasında pek çok farklı ve yenilikçi tasarım bulunur iken son dönemlerde özellikle Osmanlı dönemine ait olan Hürrem bindallı modelleri tercih ediliyor. Özellikle mürdüm ve yeşil tonları ile moda evlerinde yer almakta olan Hürrem bindallı modellerine sizde sahip olarak kına gecesine damga vurabilirsiniz.

Mini Abiye Modelleri

Kınalık modelleri arasında özellikle yazın kına gecesi yapacaklar için en çok tercih edilen kıyafetler mini abiye modelleri oluyor. Hem sıcak havalardan etkilenmemek için, hem de şık ve dikkat çekici görünmek için mini abiyeleri tercih edecek olan genç kızlar kına gecesine damga vuracak.

Hem iddialı, hem rahat, hem de ferah bir model olan mini abiye elbiseler kına gecesinde cıvıl cıvıl olmak isteyen genç kızların tercihi olur iken pek çok farklı tasarım ile mağazalarda yer alacak. Gerek tek renk, gerekse de çeşitli desenler ile süslenerek hazırlanacak olan mini abiye elbise modellerine sizde sahip olarak bu senenin en güzel kınalık modellerinden biri ile kına gecenize damga vurabilirsiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...