Cumartesi, Eylül 21, 2019

Kadınların Burçlara Göre Karakter Yapısı

                   Kadınların Burçlara Göre Karakter Yapısı

Bildiğiniz üzere, burçların her iki cinse de ortak etkileri olsa da, her cins için ayrı olan bir etkisi de, mevcuttur. Özellikle bayanlar için bambaşka yapılandırılan burçlar, ortak burç yorumlarından ziyade, farklı mı farklı bir hal alıyor. Sizde kadınların burçlara göre karakter yapısını merak ediyor ve farklı yönlerini araştırmaktaysanız, doğru yerde olduğunuzu teyit edebilirsiniz. Gelelim kadınların burçlara göre karakter yapılarına.

Burçların, Kadınlarda oluşturduğu Karakteristik Yapı;

Koç Burcu Kadını: Sizde bir bayansanız ve burcunuz da koç ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek çözümleyebilirsiniz. Öncelikle koç burcu kadını için şunu belirtmeliyiz ki, burcunuz sizlere kavgacı, özgürlüğe düşkün, dürüst ve enerjik bir karakter yapısı, sağlıyor. Eğer evliyseniz ya da birlikte olduğunuz birisi varsa, her daim ondan iltifat ve sizi övmesini beklersiniz. Yücelmeyi sever ve yüceltmeyi de seversiniz. Koç burcunun kadınların karakterine göre yapısı bu şekildedir.

Boğa Burcu Kadını: Sizde bir bayansanız ve burcunuzda boğa ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek çözümleyebilirsiniz. Öncelikle siz bir boğa burcu kadınıysanız her zaman uyumlu, evliliğine düşkün, tabiatçı, biraz inatçı, kendi fikirlerinizi dinleyen ve açık sözlü birisiniz, demektir. Bu özellikler boğa burcunun kadınlar üzerindeki, karakteristik yapılandırmasıdır.

İkizler Burcu Kadını: Sizde bir bayansanız ve burcunuzda ikizler ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek çözümleyebilirsiniz. Siz her daim dostlukları kurmayı başaran, arkadaşlık ilişkilerinizi koruyan ve çabuk adapte olmayı başaran bir birey özelliklerine sahipsiniz. İşte bu özellikler, ikizler burcu kadınının karakteristik özelliklerini yapılandırır.

Yengeç Burcu Kadını: Sizde bir bayansanız ve burcunuzda yengeç ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek çözümleyebilirsiniz. Şunu belirtmeliyiz ki, siz her daim, ikili ilişkilerde eşinizi, sevgilinizi, erkek arkadaşınızı mutlu eden ve mutlu ederken de, mutlu olan bir karakteristik yapıya sahipsiniz. İşte bu özellikler yengeç burcunun bayanlar üzerindeki, karakteristik etkisidir.

Aslan Burcu Kadını: Sizde bir bayansanız ve burcunuzda aslan ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek çözümleyebilirsiniz. Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki, siz her daim cömert, eli açık, arkadaş canlısı ve sevdiğinizi kontrol etmek isteyen biraz kıskanç bir karakteristik yapıya sahipsiniz. İşte bu özellikler, aslan burcu olan bayanların karakteri üzerindeki yapısı.

Başak Burcu Kadını: Sizde bayansanız ve burcunuzda başak ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek, benimseyebilirsiniz. Şunu belirtmeliyiz ki, başak burcu olan bayanların, her daim uyumlu bir mizacı vardır. Bunun yanı sıra, lüks hayatı ve abartılı bir konforu da, yaşamınızda her daim görmek isteyen bir karakteristik, yapıya sahipsinizdir.

Terazi Burcu Kadını: Sizde bayansanız ve burcunuzda terazi ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek, çözümleyebilirsiniz. Şunu belirtmekte gerek duyuyoruz ki, terazi burcu kadını karakter olarak, her zaman eşini ya da partnerini, cinsel yenden mutlu eden ve bu durumdan da, hoşnut duyan bir karaktere sahiptir. Bunun yanı sıra, konforu ve lüksüde sevmeniz, diğer karakteristik yapınızdan bir tanesidir.

Akrep Burcu Kadını: Sizde bayansanız ve burcunuzda akrep ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek, benimseyebilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, akrep burcu kadını her daim insanlara eşit davranır ve adaletli bir kişiliğe sahiptir. Bunun yanı sıra, akrep burcu kadını aşk hayatında, yorgun ve enerjik olmayan bir yapıya sahiptir.

Yay Burcu Kadını: Sizde bayansanız ve burcunuzda akrep ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek, benimseyebilirsiniz. Şunu belirtmekte fayda görüyoruz ki, yay burcu kadınıysanız, yardımsever ve inançlı bir kişiliğe sahipsinizdir. İnsanlara karşı hoşgörülü olmanızda, diğer karakteristik yapılarınızdandır.

Oğlak Burcu Kadını: Sizde bayansanız ve burcunuzda oğlak ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek, çözümleyebilirsiniz. Öncelikle şunu belirtmeliyiz ki, oğlak burcu kadınıysanız her daim tutumlu, uyumlu, çalışkan, erdemli ve dürüst bir kişiliğe sahipsiniz. Bu özellikler oğlak burcunun bayanlar üzerindeki karakteristik yapılandırılması.

Kova Burcu Kadını: Sizde bayansanız ve burcunuzda kova ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek benimseyebilirsiniz. Şunu belirtmeliyiz ki, kova burcu kadınıysanız, burcunuz sizin karakterinizde kibar, insancıl, terbiyeli ve mutluluk saçan gibi güzel eylemleri bulundurur.

Balık Burcu Kadını: Sizde bayansanız ve burcunuzda balık ise, burcunuzun sizin karakteriniz üzerindeki yapıyı, yazılarımızı okumaya devam ederek, çözümleyebilirsiniz. Öncelikle belirtmekte gerek duyuyoruz ki, zeki, kuşkucu, kıskanç, dürüst, kariyere önem veren bir yapıya sahipsiniz ve bu özelliklerde sizin karakterinizi yapılandıran temel özelliklerdir.

 

 

 

 

 

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...