Pazar, Eylül 15, 2019

Kadınlarda Kaş Ekimi Nasıl Yapılır ?

KADINLARDA KAŞ EKİMİ NASIL YAPILIR?
Kaşlar neden dökülür?
Aşırı stresli dönemler
Hamilelik ve emzirme süreci
Yanlış beslenme alışkanlıkları
Yoğun kozmetik ürünler kullanmak
Yanlış kaş alma teknikleri
Kötü yaşam koşulları ve hijyenik olmayan hayat tarzı
Çeşitli ilaçlar ve geçirilen tedavi süreçleri
Doğuştan yatkınlık
Zayıf bağışıklık sistemi
Kalıcı kaş makyajının yapılmış olması
Kaşlar bu gibi sebeplerden dökülebilecek ve kimi zamanda alınmış darbeler, yaralanmalar, kazalar sonucu kaş seyrelmesi, yokluğu yaşanabilecektir. Yanık, yara, ameliyat izi gibi sıkıntılı durumlar kişiyi daha çok derinden etkileyebilmektedir.
Kadınlarda kaş ekimi nasıl yapılmaktadır?
FUE tekniği ile bilinen ve saç ekiminde de yaygın olarak kullanılan bu yöntemle ileri derece sonuçlar alabilmek mümkündür. Estetik duruş ve dolgun kaşlar kazanırken kaybedilmiş özgüven kişilere yeni bir anlam yükleyecektir.
Kaş ekimi nasıl yapılacak?
Daha çok kişinin kendi ense bölgesi donör bölge olarak tanımlanacak ve bu bölgeden örnekler alınacaktır. Alınan örnekler kişide ağrıya sebep vermemesi adına kişiye anestezi uygulaması yapılır. Sonrasında greft ismi ile anılacak olan bu saç taneleri özel olarak ayrıştırılıp istenen kaş bölgesine tatbik edilecektir. Takribi olarak bir taraf kaşa 300 ila 500 adet greft gerekeceği düşünülür. Lokal anestezi olacağı için ağrı yaşanmayacak olması işlemlerin olumsuz yanlarını ortadan kaldırabilmektedir.
Kadınlarda kaş ekimi sonrasında üç gün içinde kurumda ilk pansuman gerçekleştirilir. Eğer çok estetikliğin ön planda olacağı bir iş ile ilgileniliyorsa birkaç gün izin almak istenebilir. Bir haftaya kadar ekim yapılmış bölge pembemsi olacak ve çok takıntılı kimseler bu durumdan rahatsız olabileceklerdir.
Kaş ekimi sonrasında arzu edilecek doğal görüntü için 6- 8 aya ihtiyaç olacaktır ve bu doğallık kurumun tecrübesi ile doğru orantılı olacaktır.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...