Çarşamba, Temmuz 17, 2019

İlişkilerde Burç Uyumu

İLİŞKİLERDE BURÇ UYUMU

İlişkilerde burç uyumu şöyledir;

Koç: Güçlü bir karaktere sahip olan koç burçları girişimcidir. Öne çıkan bir diğer karakter özelliği ise sosyal kişilikleriyle ön plana çıkmalarıdır. Bu burç ile ilişki yaşayacak kişiler ateşli bir ilişki içerisinde olacaklarını bilmelidirler. Koç burçları aslan ve yay burçları ile duygusal anlamda iyi anlaşır. Aslan ve yay burçlarının da ateş gurubunda bulunması ilişki kurmaları bakımından önemlidir.

Boğa: Boğa burcu tüm burçlar içinde en azimli ve kararlı olan burçtur. Boğa burçları hayattan ne istediğini gayet iyi bilir ve tuttuğunu koparan bir yapıya sahiptir. Güvenilir, sağlam ve sabırlı olmaları en önemli özellikleridir. Boğa burçları en fazla anlaştığı burçlar başak, oğlak ve ikizlerdir. Boğa burcuna duygusal manada uygun olmayan burçlar ise kova, aslan ve akrep burçlarıdır.

İkizler: İkizler burcu değişken yapılı ve hava grubundandır. En çekici insanlar çoğunlukla ikizler burcundan çıkar. İkizler burcu genellikle akıllarına geleni hemen yaparlar ve bunu ise insanlar önceden planlayarak yaptığını düşünebilir. En çok uyum sağladığı burçlar ikizler ve kova burçlarıdır. Aralarının pek iyi olmadığı burçlar ise yay, aslan ve yengeçtir.

Yengeç: Yengeç burcu olaylara ani tepkiler verebilir. Duygusal, hassas ve ılımlı bir karakter sergilerler. Bu burca uzun zamanda güvenilir ve insanlar güvendiklerinde ise tam emin olurlar. Mizah duyguları gelişmiş ve arkadaşlık ile dostluğa oldukça öne vermektedirler. Yengeç burçları su grubundan balık ve akrep ile oldukça uyumludurlar.

Aslan: Oldukça akıllı ve çekicidirler. Zor bir kişiliğe sahiptirler. Aslan burçları özellikle gece hayatına meraklıdırlar ve merkezde bulunmayı severler. İlgi ve alaka severler ve beklerler. En iyi koç ve yay burçlarıyla anlaşırlar. Birliktelikten hoşlanmadığı burçlar ise boğa, akrep ve kovadır.

Başak: En önemli özelliklerinden biri akıllı olmalarıdır ve doğru-yanlış ayrımını hemen fark ederler. Aşırı detaycıdırlar. Başak burçları aklın gezegeni olan Merkür tarafından yönetilirler ve en uyum gösterdiği burçlar oğlak ve boğadır.

Terazi: Anlayışı üst düzeydir.  Terazi burcu değer verdiği kimselerin fikrini alır ve natürel olmayan şeylerden uzak kalır. Terazi burcu kova ve ikizlerle iyi geçinir, oğlak ve yengeç burcu ile ise geçinemez.

Akrep: Akrep burcu çok iyi sır tutar. Gözlem yapar ve duygularını açıkça ifade eder. Akrep burcu eğer duygusal açıdan yara almışsa bu acıdan kurtulmak için intikam güder. Kişilere güvenmekte güçlük çeker. Balık ve yengeç burçları ile uyumludur ve boğa, kova ve aslan burçlarıyla uyumlu değildir.

Yay: Yay burcu en iyimser burçtur. Özgürlüklerine düşkündürler. En önemli özellikleri öğrenme isteği, yolculuk isteği ve bilgi peşinde gitmesidir. İkizlere benzeyen çift karakterli olma isteği ve yüksek şansları vardır. Yalnızlığı sevmezler ve dostluğa önem verirler. Koç ve aslan ile en uyumludur.

Oğlak: Güçlü yapıları ve emin duruşları bulunmaktadır. Sevgi ve ilgiye açtırlar. Kişilerle hemen samimi olamazlar. Karakterleri ciddidir ve sorumluluk alırlar. Oğlak ve başak burçlarıyla uyumlu olan oğlak burcu koç, terazi ve yengeç ile samimi değildir.

Kova: Yay burcu gibi özgürlüklerine düşkündürler. Uzun süreli ilişkiler onlara göre değildir. Sıkılgandırlar. Pozitif enerji saçan kova burçları ikizler ve terazi burçları ile uyumludur. Görüşmek istemeyeceği burçlar ise aslan, akrep ve boğadır.

Balık: Balık burçları oldukça alçakgönüllüdür ve yeteneklerini bilseler bile bunu asla söylemezler. Derin ve engin fikirleri vardır. En uyumlu oldukları burçlar akrep ile yengeçtir. İkizler, başak ve yay burçları ile anlaşamazlar

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...