Cumartesi, Eylül 21, 2019

İddialı Gelinlik Modelleri

İddialı Gelinlik Modelleri
Gelinlik seçmek bir kadın için hem çok zevkli, hem de çok zor bir karardır. Bu kararı verirken uzun uzun düşünen ve tüm modeller arasında zor bir seçim yapmak zorunda kalan bayanlar için bizde birkaç gelinlik modeli tanıtmak istedik. Her gelin adayı düğününde dikkat çekici bir model tercih ederek tüm iddiası ile boy göstermeyi arzulamakta. Bu arzuya sahip bir gelin adayı iseniz sizlere oldukça iddialı gelinlik modellerini tanıtmak istiyoruz.
Straplez Gelinlik Modelleri
İddialı tasarımları ile moda evlerinde dikkatleri üzerine çeken modellerin başında Straplez gelinlik modelleri yer alıyor. Straplez gelinlikler özellikle açık alan düğünlerinde önerilen gelinlik modelleri arasında yer almaktadır. Gelinlik mağazaları ve moda evlerinde yer alacak olan Straplez gelinlik modelleri genç gelin adayları tarafından büyük beğeni kazanacak.
Yeni sezonda Straplez gelinlik modellerinin fiyatları ise 1500 liradan başlayacak. Eğer özel tasarımlar isterseniz modacılar bu gelinlikleri 5000 liradan başlayan fiyatlar ile hazırlamaktadır.
Prenses Gelinlik Modelleri
Gelinlik denildiğinde akla ilk gelen model kuşkusuz ki prenses gelinlikler oluyor. Prenses gelinlik modelleri tüm kadınların hayalini kurduğu gelinlik olur iken giymesi ve taşıması en zor gelinliktir. Öncelikle bu gelinlik için fit bir vücuda sahip olmanız gerektiğini belirtmemizde fayda var.
Tercihleriniz arasında prenses gelinlik modelleri yer alıyor ise bu modeller arasından dantel işlemelere sahip olan tasarımları tercih etmelisiniz. Hem daha modern ve şık, hem de daha dikkat çekici olacak bu gelinlikler ile kendinizi bir prenses gibi hissedebilirsiniz.
Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlikler
Hem dikkat çekici, hem modern, hem de oldukça sıra dışı bir gelinlik arayanlar için en ideal tercih olacaktır. Özellikle genç kızlar tarafından ilgi görmekte olan önü kısa arkası uzun gelinlik modellerini tercih edecek iseniz sizlere önerimiz askısız modellere göz atmanız.
Yapısı ile oldukça dikkat çekici olan önü kısa arkası uzun gelinlikler birde göğüs dekoltesi ve askı olmaması ile hem modern, hem de rahat bir kullanım imkanı sunacaktır. Önü kısa arkası uzun gelinliklerin fiyatları 900 liradan başlayacak ve modelin özelliğine göre binlerce liraya satılacak.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...