Pazar, Eylül 15, 2019

İç Giyimde Bize Yardımcı Olacak Sırlar

İÇ GİYİMDE BİZE YARDIMCI OLACAK SIRLAR

Kişiler üzerinde gözlem yaptığımızda karşılaştığımız en büyük yanlışlardan birisi giyilen kıyafetlerin altından kendini belli eden iç giyimlerin tercih edilmesi olmuştur. Yazı dizimizin başında belirtmek isterim ki bir kıyafetin güzelliğini yansıtan ve kusursuz görünümünü sağlayan iç giyimdir. İç giyime önem vermediğiniz takdirde seçtiğiniz kıyafetin güzelliğini doğru olarak yansıtamazsınız.

Bize iç giyimde doğru tercih yapmamıza yardımcı olacak küçük sırlarımızla , kıyafetlerimizde kusursuz görünümü yakalamak artık hiç de zor olmayacak.

  • Beyaz renk kıyafet giymek istiyorsak iç giyimde tercih etmemiz gereken renk ten rengidir. Bu gibi durumlarda yapılan en büyük hata beyaz bir kıyafetin altına iç giyimde de beyazın tercih edilmesidir. Örnek vererek belirtecek olursak beyaz bir sutyeni ancak kalın bir kumaşa sahip beyaz bir gömleğin altında kullanılabiliriz.
  • Koyu renge sahip kıyafetlerimizin altına desenli ve renkli iç giyimler tercih edilebilir.
  • Her zaman sutyen seçimlerini yaparken özenli davranmalı ne çok dar ne de çok büyük sutyenleri tercih etmemeliyiz. Seçimlerimiz her zaman vücudumuza tam uygun olan sutyenler den yana olmalıdır. Aksi bir seçim kötü bir görünüm elde etmemize neden olur.
  • Sutyen alışverişi en az üç ayda bir yapılmalıdır. Ve sutyenler şekil özelliklerini kaybetmemeleri için sutyen yıkama kılıflarında yıkanmalıdır.
  • Farklı kesime sahip kıyafetlerde değerlendirmek amacıyla veya abiyelerde kullanmak için her zaman farklı kesim sutyenlerin dolabınızda bulunması gerekir.
  • Dar olan her kıyafetin altına ten rengi stringler tercih edilmelidir. Aksi halde iç giyimdeki dikiş izleri ve renkleri kıyafette itici bir görünüm kazanmanıza sebep olacaktır.
  • İç giyimde tercih edilmesi gereken üç ana renk vardır. Aldığınız her iç giyim modelinin bu üç rengini dolabınızda bulundurmanız gerekir. bu renkler ; ten rengi , siyah ve bej’dir. Bunlara tercihe göre kahverengi , beyaz ve lacivert te eklenebilir.

 

Yukarıda sıralamış olduğunuz önerilere dikkat ederek kıyafetlerde kusursuz bir görünüm yakalamak mümkün.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...