Çarşamba, Ağustos 21, 2019

Hippi Gelinlik Modelleri 2018

Hippi Gelinlik Modelleri
Her genç kızın hayallerini süsleyen gelinliklerde, sizleri hayatınızın en mutlu gününde mükemmel bir görünüme kavuşturacak olan birbirinden özel ve farklı gelinlik tasarımı bulunmaktadır. Her kadının beğenisinin ve tarzının birbirinden farklı olacağını düşünen tasarımcılar her kesime hitap edecek olan gelinlik tasarımlarını sizlere sunuyor. Bu tasarımlar arasında farklılık arayan ve daha marjinal bir görünüme sahip olan bayanlar, bu tarzlarını bozmadan düğünlerinde de farklılığı ile dikkat çekmek isterlerse onlar için hippi gelinlik modellerini öneriyorum.
Peki, hippi gelinlik modeli nedir? En basit şekilde anlatacak olursak, hippi gelinlikler beyaz uzun elbise tarzında olan gelinliklerdir. Elbiseden farklı ise adının gelinlik olmasıdır. Marjinal ve bohem bir tarz sergileyen hippi gelinliklerde farklı tasarımlar bulunuyor. Bu tasarımlar arasında en çok tercih edilenler ise tek omuzlu, truvakar kol, askılı ve taşlı modeller olmaktadır.
Elbette sadece bu kadar değil. Hippi gelinliklerde de diğer gelinliklerde olduğu gibi çok fazla çeşitlilik bulunmaktadır. Sıralamış olduğum tasarımlar ise bayanların sıklıkla tercih ettikleri tasarımlardır.
Farklı ve şık bir görünüme sahip olmak isteyen gelin adaylarının tercihi olan hippi gelinlikler, özellikle havuz başı ve kır düğünü konseptleri için tercih edilmektedir. Yapısı itibari ile sizlerin daha rahat hareket etmenizi sağlayan bu tarz gelinlikler ile hem şık hem de romantik bir görünüm oluşturabilirsiniz.
Hippi model gelinlikler için önerilen saç modelleri ise, tamamen açık olan saçlar olmaktadır. Özellikle dalgalı saç modelleri, hippi gelinliklerle bir araya geldiğinde muhteşem bir uyum sağlamaktadır. Saç aksesuarı olarak da kır çiçeklerinden yapılmış büyük bir taç kullanabilirsiniz.
Eğer 70 li yılların modası olan taşlı tasarımlarını tercih edecekseniz, çiçekli taçlar yerine farklı saç aksesuarlarını kullanmalısınız.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...