Pazar, Eylül 22, 2019

Gelinlik Modelleri

Gelinlik Modelleri

Gelinlik, bir kadın için en özel kıyafettir. Hayatında belki de sadece bir gün ve birkaç saat giyecekleri kıyafet olsa da anlamı çok derin ve yüzyıllardır süregelen gelinlikler pek çok farklı tasarımlar ile gelinlik mağazaları ve moda evlerinde yer almakta. Her gelin adayı şık ve dikkat çekici gelinliklere sahip olmayı arzu eder iken her sene birbirinden farklı tasarımlar dikkatleri üzerine çekiyor. Bu senenin en iddialı ve yeni tasarımları ise balık gelinlik modelleri ile önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri olacak. Sadece ince ve fit vücuda sahip olan gelin adayları tarafından tercih edilebilecek olan gelinlikler bu senenin en güzel gelini olmanıza yardımcı olacak.

2016 Balık Gelinlik Modelleri

Tam ve yarım balık olarak iki çeşitte moda evlerinde yer alacak olan gelinlikler tüm vücudunuzu saracak ve hatlarınız ile tüm dikkatleri üzerinize çekmenize yardımcı olacak. Vücudunun güzelliğine güvenen bayanlar tarafından tercih edilecek olan balık gelinlik modelleri ile adeta bir deniz kızı olabilirsiniz.

Üzerinde taş ve dantel işlemeler bulunan tam ve yarım balık gelinlik modelleri yeni sezonun en çok ilgi gören tasarımları arasında yer alacak iken oldukça modern bir gelin olmanızı sağlayacak. Yenilikçi tasarımları ile dikkatleri üzerine çekecek olan dantel ve taş işlemeli balık gelinlikler diğer gelinlik modellerine oran ile biraz daha yüksek fiyatlara sahip olacak. Eğer maddi olarak durumunuz var ise bu gelinlik modellerine 1900 lira ile 14900 lira arasında rakamlara sahip olabilirsiniz.

2016 Önü Kısa Arkası Uzun Gelinlik Modelleri

Eğer düğün töreninize gelen herkesin dikkatini çekmek ve unutamayacakları bir gelin havası yaratmak istiyorsanız 2016 yılının en iddialı modelleri olacak olan önü kısa arkası uzun gelinliklere göz atabilirsiniz. Yine balık gelinlik modellerinde olduğu gibi dantel ve taş işlemeleri ile çok modern görünecek önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri iddialı tasarımları ile gelin adaylarını bekliyor.

2016 önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri tüm moda evlerinde yer alabileceği gibi kendinize özel olarak da hazırlatabilirsiniz. Eğer gelinliğinizin üzerinize tam oturmasını ve daha güzel görünmesini istiyorsanız bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...