Pazar, Eylül 22, 2019

Gece Elbiseleri

Gece Elbiseleri

Kadınlar her ortamda şık bir görünüme sahip olmak ister iken özellikle gece katılacakları organizasyonlarda bu iki katına çıkmaktadır. Tüm dikkatleri üzerine çekmek isteyen ve katıldıkları organizasyonun en güzeli olmak isteyen bayanlar için gece elbisesi seçimi oldukça zordur. Gece katılacağınız bir organizasyon için elbise seçimi yapmak istiyorsanız öncelikle mekanın açık hava mı, yoksa kapalı alan mı olacağını öğrenmelisiniz. Işıkları da doğru kullandığınızda seçeceğini gece elbiseleri daha güzel bir görürünüm kazanacaktır. Eğer önemli bir gece organizasyonuna katılacaksanız ve herkesin beğenisini kazanmak istiyorsanız taşlı abiye elbiselere ve asimetrik elbise modellerine göz atabilirsiniz. Her iki modelde 2016 yaz trendlerinde dikkatleri çekerken detaylı olarak bu elbiseleri inceleyelim.

2016 Taşlı Gece Abiye Elbise Modelleri

Taşlı abiye elbise modelleri gece için tercih edebileceğiniz en doğru kıyafet olacaktır. Hem açık hava organizasyonlarında, hem de kapalı alan organizasyonlarında tercih edilecek olan taşlı abiye elbise modelleri hem uzun, hem de kısa çeşitleri ile giyim mağazalarının vitrinlerinde yer alıyor.

Taşlar ile hem daha parlak, hem de daha modern bir görün kazanacak olan abiye elbiseleri tercih eder iken boyunuza göre elbise boyuna karar verebilirsiniz. Eğer boyunuz 1.80 ve üzerinde ise boydan bir taşlı abiye elbise tercih edebilirsiniz. 1.60 ve 1.75 boylarında bir bayan iseniz tercih etmeniz gereken taşlı abiyeler mini çeşitler olmalı.

2016 Asimetrik Gece Elbiseleri

Hem kısa, hem de uzun asimetrik elbiseler 2016 yaz modasının yeni trendleri. Katılacağınız tüm organizasyonlarda bütün dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak farklı kesim açılarına sahip olan asimetrik elbiseler farklı renk tonları ve desenleri ile giyim mağazalarının yeni trendleri.

2016 asimetrik gece elbiseleri arasında özellikle çiçek desenli ve leopar desenli modeller dikkat çekecek. Eğer daha modern ve sadeliği ile dikkat çekecek bir gece elbisesi arıyor iseniz leopar desenli asimetrik elbise modellerine göz atabilir, tüm dikkatleri üzerinize çekmek ve cıvıl cıvıl görünmek istiyorsanız çiçek desenli asimetrik gece elbiselerine göz atmalısınız. Tüm asimetrik elbiseler özellikle yüksek topuklu bir ayakkabı ile kombin edilerek tercih edilmelidir.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...