Cumartesi, Haziran 15, 2019

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalıdır

Evlilik Teklifi Yüzüğü Nasıl Olmalıdır

Evlilik teklifi yapmak erkekler için en özel ve aynı zamanda en zor anlardan biridir. Evlilik teklifi için farklı bir plan yapanlar veya özel bir akşam yemeği ile evlilik teklifi yapmak isteyen erkeklerin ortak noktası ise ceplerinde yer alacak olan yüzük. Evlilik teklifinin en önemli parçalarından biri olan yüzüğün seçimi ise özel olmalıdır. Erkekler evlilik teklifinde yüzük seçme konusunda oldukça hassas davranıp ince eleyip sık dokur iken hangi modele alacaklarına zor karar vermektedir. Bizde bunu düşünerek evlilik teklifi yüzüğünün nasıl olması gerektiğine değinmek istiyoruz.

Klasik Modellere Göz Atın

Farklı olmak demek klasik tek taş yüzükleri tercih etmemek değildir. Her ne kadar farklılık arasanız da klasik yüzükler hem gösterişlidir hem de zarif görünüme sahip olurlar. Gideceğiniz kuyumcuda öncelikle klasik tek taş yüzüklere göz atın ve beğenmezseniz farklı modellere yönelin.

Tek Taş Yüzüğün Boyutu

Tek taş yüzük alacak olan erkeklerin aklındaki sorulardan biri de taşın büyüklüğüdür. Genellikle bu konuda hep büyük taşlı yüzüklere göz atan erkekler fiyatları duyunca bir adım geri atmaktadır. Tek taş yüzün boyutu küçük olabilir. Hatta küçük taşlar daha zarif ve daha şık bir görünüme sahiptir. Yüzüğün şık ve zarif olması için taşın boyutundan çok tasarımına dikkat etmelisiniz. Tasarımı güzel olan küçük taşlı tek taşlar da oldukça etkileyicidir.

Tek Taş Yüzüğün Kutusu

Tek taşın kendisi kadar sunumunda kullanacağınız kutusu da önem arz ediyor. Her hediye akılda kalır ama akıllarda kalacak bir şey de hediyenin kutusudur. Hediyenin kutusunu genellikle uzun yıllar saklayan kadınlar evlilik teklifi aldıkları yüzüğün kutusunu da büyük bir heves ile saklayacaklardır. Tek taşınızın yüzük kutusu için kesinlikle kadifeden hazırlanan lacivert veya kırmızı bir kutu tercih etmelisiniz. Hediye kutusunun üzerinde birkaç parlak taş olması da farklı olmasına yardımcı olacaktır.

Evlilik Teklifi Yüzüğünün Verilmesi

Evlilik yüzüğünü istediğiniz tasarım, taş ve kutu ile hazırladınız peki ya veriliş anı? En özel ve en unutulmayacak bu an için size özel bir söz, an, duygu yaşatmayı eksik etmeyin.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...