Pazar, Eylül 22, 2019

Evlilik Teklifi Fikirleri

Evlilik Teklifi Fikirleri

Bir ömür birlikte geçireceğiniz eş adayınıza yıllar sonra çocuklarınıza anlatabileceğiz güzel bir an yaşatmak istemez misiniz? Hemen hemen tüm kadınların hayali etkileyici bir evlilik teklifi almaktır. Her kadın bu isteğinde oldukça haklı olur iken erkekler artık klasikleşmiş evlilik tekliflerinden kaçınarak yeni fikirler arayışına giriyor. Unutulmayacak evlilik tekliflerini gerçekleştirmek için yüksek paralar ödemeniz gerektirmez. Bazen kendi elleriniz ile hazırlayacağını bir yemek masası bile herşeyden değerlidir. Hem sizin, hem de eşinizin bir ömür boyu unutmayacağı o anı hazırlamak için ise biraz çalışmanız, düşünmeniz ve birşeyleri ayarlamanız gerekmekte. Kendi bütçeniz doğrultusunda hazırlayabileceğiniz küçük süprizlere geçelim.

Fotoğrafa Yüzük Eklemek

Son dönemlerin en yaratıcı evlilik fikirleri arasında yer almaktadır. Bu yöntemi gerçekleştirmek için photoshop bilmenize de gerek yok. Herhangi bir fotoğrafçıya giderek sizin daha önce birlikte çekilmiş veya evlilik teklifi yapacağınız kız arkadaşınızın fotoğrafına parmağına tek taş yüzük ekleyerek en sevdiğim fotoğrafın bu diyerek süpriz yapın! Kız arkadaşınız fotoğraftaki yüzük detayını fark ederek benim bu şekilde bir yüzüğüm yok dediğinde ise evlilik teklifinizi yaparak fotoğraftaki yüzüğü parmağına takın.

Romantik Bir Yemek

Belki klasik ve herkesin tercih ettiği bir yöntem ama evlilik teklifi için idealdir. Romantik bir akşam yemeği için tabii ki dışarıda bir yemek organizasyonu yapmanıza gerek yok. Hatta bizim size önerimiz kesinlikle kendi elleriniz ile bir sofra hazırlamanızdır. Yemek sonrası ikram edeceğiniz şampanya bardağı içerisindeki tek taş yüzük ile evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Oyuncak ile Evlilik Teklifi

Tüm kadınlar için yaş kaç olursa olsun pelüş oyuncaklar her zaman dikkat çekicidir. Evlilik teklifiniz için bu pelüş oyuncaklardan yararlanarak evlilik teklifi yapabilirsiniz. Kız arkadaşınızın hoşuna giden herhangi bir karakter var ise veya sevdiği bir oyuncak var ise onu alarak oyuncağın boynuna kurdele ile tek taş yüzüğünüzü koyarak evlilik teklifinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Evlilik Teklifi İçin Metinler

Hangi evlilik teklifi tercih ederseniz edin kendi cümleleriniz herşeyden değerlidir. Kız arkadaşınız ile aranızdaki bağları anlatacak ufak bir cümle sonrası evlilik teklifinizi yapmalısınız.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...