Pazar, Eylül 15, 2019

Duvak Modelleri

Duvak Modelleri

Düğün hem kadın için, hem de erkek için en özel törendir. Bu törende özellikle gelin adayları en güzelini yaşamak için uğraş verir iken en önemli konu gelinliğin seçimidir. Ancak sadece gelinlik seçmek güzel ve dikkat çekici bir gelin olmanıza yetmez. Düğün aksesuarı tam olmadığı zaman her gelin ve gelinlik bir tarafı eksik kalacaktır. Gelinliğin hem gizemli, hem de en önemli aksesuarı ise duvaktır. Pek çok gelin adayı tarafından duvak çok önemsenmez iken doğru duvak seçimi yapıldığında en kötü gelinlik bile oldukça mükemmel bir hal alacaktır. O yüzden duvak seçimine dikkat etmeli, gelinliğiniz kadar önem vermelisiniz.

Duvak modelleri pek çok farklı tasarım ile moda evlerinde ve gelinlik mağazalarında yer alır iken tıpkı gelinlik seçerken ki kadar dikkat edilmesi gereken bir konudur. Nasıl ki gelinlik modelleri arasından ince ince kendi vücut ölçülerinize göre seçim yapıyor iseniz duvağınızı da seçerken yüz hatlarınıza uygun olmasına özen göstermelisiniz.

2016 yılında en çok tercih edilecek duvak modelleri arasında ilk sırada yuvarlak yüz hatlarına sahip olan gelin adayları için alın ve göz bölgesini hafif ve zarif bir şekilde örterek modern bir görünüm kazandıran kafes duvak modelleridir. Yuvarlak yüz hatlarına sahip olan gelin adayları için diğer tercih edilecek olan duvak modellerinden biri de çiçekler veya taşlar ile süslenerek hazırlanan duvaklar olacak.

Duvak modelleri arasında dikdörtgen yüz hatlarına sahip olan bayanlar eğer kabarık bir gelinlik tercih ettiyse duvağı baş bölgesi yerine saç bölgesinden tercih etmelidir. Özellikle saçlarınızı topuz yaparak uzun bir duvağı topuz altına tutturabilirsiniz. Yeni duvak modelleri arasında bir diğer tasarım ise kalp şeklindeki duvaklar olacak. Farklılık ve modern bir görünüm isteyen gelin adayları tarafından ilgi çekecek olan kalp şeklindeki duvaklar kadar oval tasarımlara sahip duvak modelleri de ilgi görecek tasarımlar arasında yer alacak.

Dantel ve taş işlemelerine sahip olan duvak modelleri son önerimiz. Eğer gelinliğiniz sade ise tercih edebileceğiniz taşlı duvak modellerinden biri ile gelinliğin daha güzel olmasını sağlayabilirsiniz. Eğer gelinliğiniz taşlı ve biraz da gösterişli ise modern hava katmak için dantel işlemeli kısa veya uzun duvak tercih edebilirsiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...