Pazar, Eylül 15, 2019

Diz Üstü Çizmeler Nasıl Kombinlenir?

Diz üstü çizmeler 2018 yılının en çok tercih edilen modellerinden biridir. Yeni yılın gelmesiyle birlikte havalarda iyice soğumaya başladı. Soğuk kış günleri için büyük bir kurtarıcı olan diz üstü çizmeleri hemen herkeste görmek mümkün. Farklı renk ve modellerde tasarlanan diz üstü çizmeler sayesinde hem şık hem de seksi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Diz Üstü Çizmeler (5) Diz Üstü Çizmeler (3) Diz Üstü Çizmeler (1)

Liste

Saten Diz Üstü Çizmeler

Diz üstü çizmeniz satense şık bir kot şortla kombinleyerek çizmelerinizi tamamlayabilirsiniz. Kot şort sayesinde hem yaz ruhunu canlı tutma imkanı yakalayacak hem de tüm gözleri üzerinize toplayacaksınız.

Diz Üstü Çizmeler (4)

Diz Üstü Çizmeler (8)

Modern ve Sade Diz Üstü Çizmeler

Modern bir görünüme sahip olan sadece uzun çizmeleri özellikle sonbahar aylarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kotların üzerine giymiş olduğunuz diz üstü çizmeleri kazak ve şapkalarla tamamlayarak tüm gözlerin üzerinizde toplanmasını sağlayabilirsiniz.

Diz Üstü Çizmeler (10) Diz Üstü Çizmeler (9) Diz Üstü Çizmeler (7)

 

Diz Üstü Çizmeler (11)

Kadife ve Düz Diz üstü Çizmeler

Topuklu ayakkabılar giymekte zorlanıyorsanız kadife ve düz diz üstü çizmeler tam size göre. Kışlık kıyafetlerle kombinleyeceğiniz düz ve kadife diz üstü çizmeler romantik ve rahat bir tarza sahip olmanızı sağlayacaktır. Mini örgü elbiselerle kombinleyebileceğiniz düz ve kadife diz üstü çizmelerle göz kamaştırıcı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Diz Üstü Çizmeler 2018 (27) Diz Üstü Çizmeler 2018 (26) Diz Üstü Çizmeler 2018 (25)

Diz Üstü Çizmeler 2018 (24) Diz Üstü Çizmeler 2018 (23) Diz Üstü Çizmeler 2018 (21)

Diz Üstü Çizmeler 2018 (20) Diz Üstü Çizmeler 2018 (19) Diz Üstü Çizmeler 2018 (17) Diz Üstü Çizmeler 2018 (16)

Deri Diz Üstü Çizmeler

Deri diz üstü çizmelerinizi süet kıyafetlerle kullanarak şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Deri diz üstü çizmelerinizi ortaya çıkarmak ve şık bir görüntüye kavuşmak için zıt renkleri kullanabilir ve hoş bir görünüm yakalama imkanına sahip olabilirsiniz.

Diz Üstü Çizmeler (15)

Diz Üstü Çizmeler (12)

Gri Süet Diz Üstü Çizmeler

Gri renkli çizmeler 2018 yılında çok tercih edilmeye başlandı. Yeni yılda gri botları sık sık göreceğiz. Peki gri uzun çizmelerimizi nasıl kombinleyebiliriz? Gri uzun çizmelerde tek renk ön plandadır. Bu sebeple sade ve uyumlu bir kombin tercih ederseniz hem şık bir görünüme sahip olursunuz hem de gri rengi sonuna kadar ön plana çıkarma imkanı yakalarsınız. Gri süet diz üstü çizmelerinizi gri elbise ve gri çantayla tamamlayarak göz kamaştıran bir tarza sahip olabilirsiniz. Grinin farklı tonlarını kombinlerde kullanabilir ve ilgi çekici kombinler elde edebilirsiniz.

Diz Üstü Çizmeler 2018 (18)

Diz Üstü Çizmeler 2018 (22)

Diz Üstü Çizmeler (14)

Diz Üstü Çizmeler (2)

Diz Üstü Çizmeler

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...