Perşembe, Ağustos 22, 2019

Dikkat Çekici Abiyeler

Dikkat Çekici Abiyeler

Abiyeler hem özel günlerin, hem de çeşitli organizasyonların vazgeçilmez kıyafetleri arasında yer almakta. Hangi yaşta olursa olunsun kadınlar güzel olmaları gereken tüm organizasyonlar için abiye elbiseler tercih etmektedir. Her sene çeşitli abiye elbiseler trendler arasında yer almaya başlar iken bu sezonun en dikkat çekici abiye elbiselerini sizler için derledik. Sizlere sunacağımı üç farklı modeli bu sene düğün törenlerinde, nişan törenlerinde, toplantılar ve iş yemeklerinde tercih edebilirsiniz.

  • Straplez Abiye Modelleri

Dikkat çekici abiyeler arasında ilk sırayı tabii ki her dönem ilgi gören Straplez abiyelere ayırdık. Hem mini, hem de boydan çeşitleri ile dikkat çekmekte olan Straplez abiye modelleri şıklık yarışında bir adım öne çıkmanızı sağlayacak. Straplez abiye modellerini tercih edecek olan bayanların özellikle güzel bir vücuda sahip olması gerekmekte.

Göz alıcı tasarımlara sahip olacak olan Straplez abiye modellerinde çeşitli dantel ve taş işlemeler dikkatleri üzerine çekecek. Fiyat olarak da abiyenin işlemelerine göre değişiklik gösterecek. Ortalama fiyatlar 400 lira ile 7000 lira arasında değişecek.

  • Önü Kısa Arkası Uzun Abiye Modelleri

Önü kısa arkası uzun abiye elbiselerde tıpkı Straplez abiyeler gibi hem her sezon trendler arasında yer alıyor. Genellikle genç kızlar tarafından tercih edilmekte olan önü kısa arkası uzun abiye elbise modelleri ile herkesin dikkatini çekebilirsiniz.

Yeni sezonda önü kısa arkası uzun abiye elbise modellerinin fiyatları ise diğer abiyelere göre daha uygun. Ortalama olarak 150 liradan başlayan fiyatlar ile bu abiyelere sahip olabilirsiniz.

  • Balık Abiye Modelleri

Balık abiyeler tam ve yarım olarak iki farklı model ile sizlere sunuluyor. Sadece fit vücuda sahip olan bayanlar tarafından tercih edilecek olan balık abiye elbise modelleri şık ve dikkat çekici tasarımlar arasında yer alacak. Abiye elbise alacak olan kadınların balık abiye elbiseler arasında tercih edecekleri tasarımlar ise dantel işlemelere sahip tasarımlar olacak.

Balık abiye modellerine ilgi duyan hanımlar bu abiyeler için ortalama olarak 300 lira ile 900 lira arasında rakamlar ödeyerek sahip olabilirler.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...