Cumartesi, Eylül 21, 2019

Burçların İyi ve Kötü Özellikleri

 Burçların İyi ve Kötü Özellikleri

Son zamanlarda, bir çok burç yorumcusunun, birbirinden farklı yorumlar yazması, burçlarını takip eden insanların kafasını karıştırmakta. Biliyoruz ki, burç takipçileri de, burçlarının iyi ve kötü yönlerini doğru şekilde öğrenmek istiyor. Sizde burcunuzun iyi ve kötü yanlarını merak ediyor ve araştırmaktaysanız, şuan da doğru adreste olduğunuzu teyit edebilirsiniz. Gelelim burçların iyi ve kötü taraflarına.

Burçların İyi ve Kötü Yönleri;

Koç Burcu:

Koç burcu iyi yönleri olarak, özgün, serüvenci cesarete sahip ve hürriyetine düşkün, atik ve dolambaçsız bir kişiliğe sahipken, kötü yönleri de, bir hayli mevcut. Kötü yönlerini belirtmeden önce şunu belitmeliyiz ki, bu belirteceğimiz husus tüm burçlar için geçerli. Sizlere belirttiğimiz iyi ve kötü yönlerin tamamı kişiliğinizde bulunmayabilir. Bunun mantıksal açıklaması ise her burcun aynı günde doğmamasıdır. Ancak bu açıklamanın ne kadar doğru ne kadar yanlış olduğunu saptamakta bir hayli zor. Koç burcunun genel olarak kötü özelliklerine gelecek olursak, Koç burcu genel olarak bencil, kendini beğenmiş, sabırsız, insanları güldürmek için kötü şeyler yapan ve kaba kişilik özelliklerine sahiptir.

Boğa Burcu:

Boğa burcu, uyuşuk olmayan, pratik, işine ve evine önem veren ve her daim gözü yükseklerde olan ve hedeflerinin ve gayelerinin peşinde koşarken, bazen de Boğa burcunda tembel, hoşgörüsüz, inatçı, kibirli ve bencil kişilik özellikleride görülüyor. Kötü yanlarını az çok belli eden burçlardan olan Boğa burcu kişilikleri, damarına basılmadıkça insanları incitmeyen sakin ve işine odaklı bir kişiliğe sahiptir ancak gerçekten damarına basıldığında gözü hiçbir şeyi görmeyecek kadar sinirli olabilir.

İkizler Burcu:

İkizler burcu yetenekli, çabuk iş kavrayan, yabancı dile yatkın bir hafızaya sahip, mantıklı davranan ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olan ikizler burcunda, iki yüzlü olma, kinci, huysuz, huzursuz ve sinirli olan kişilik özelliklerine de sahiptir. Ancak belirttiğimiz gibi tüm bu hususların tüm burçlarda %100 uyması imkansızdır ve yine belirttiğimiz gibi bunun mantıklı olan açıklaması da, aynı burca sahip olan kişilerin farklı günlerde doğmuş olmalarıdır.

Yengeç Burcu:

Kimi zaman iyi kalpli, yardımsever, vatansever ve becerkli olurken, hedeflerinden vazgeçmeyen ve sonuna kadar pes etmeyen bir kişiliğe sahip. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki, çabuk gıcık olan, kavgacı, somurtkan ve çabuk küsen gibi kötü kişilik özelliklerine de sahiptir.

 

 

 

Aslan Burcu:

Cömert, iyi kalpli, eli açık, dost canlısı, yetenekli, becerikli ve gösterişli kişilik özelliklerine sahip olurken, bencil, kavgacı, huysuz, sabit fikirli ve inatçı olmak gibi olumsuz kişilik özelliklerine de, sahiptir. Ancak aslan burcu gerektiğinde sevgi dolu, gerektiğinde ise, her yeri yakıp yıkacak sinire sahip olabilecek kişilik özelliklerine sahip bir burçtur.

Başak Burcu:

Kaliteli yaşamayı seven, dostlarını incelikle seçen, dürüst ve analizci bir kişiliğe sahipken, inatçı, ters ve sabit fikirli, sabırsız ve huysuz olmak gibi kötü alışkanlara da, alışmaya elverişli bir kişiliğe sahiptir.

Terazi Burcu:

İlime ve kariyerine önem veren, iyimser, vatanını her daim kollayan ve benimseyen, gerçekten gururlu ve duygusal kişilik özelliklerine sahipken, kinci, tembel, hazır para yemek gibi kötü alışkanlara da sahip olan bir burçtur.

Akrep Burcu:

Her daim hedeflerine ve amaçlarına sadık, pes etmeyen, kafasına koyduğu birşeyi mutlaka gerçekleştiren, kararlı ve yetenekli bir kişiliğe sahipken, sakarlık, kıskançlık ve inatçılık gibi huysuz kişiliğe de sahip bir burçtur.

Yay Burcu:

İyimser, yardımsever, güleryüzlü ve araştırmacı bir kişiliğe sahip olurken, bazı zamanlarda da, huzursuz, dikkatsiz ve sabırsız bir kişiliğe sahip olan burçtur.

Oğlak Burcu:

Dürüstlüğü, güvenilirliği ve kararlılığı gibi önemli iyi davranış ve terimlerle ön planda duran oğlak burcu, kimi zamanda asabi, acımasız, sinir bozucu olabilen bir kişiliğe sahiptir.

Kova Burcu:

Dost canlısı, kararlı, sabırlı ve azimli olma gibi güzel davranışlar sergileyen Kova burcu, bazen de dik kafalı, kendi bildiğini yapan, inatçı ve bencil olmak gibi olumsuz ve kötü kişilik özelliklerine sahip bir burçtur.

Balık Burcu:

İsminin hakkını kişiliğinde de veren Balık burcu, sevimli duygusal, fedakar ve merhamet duygusu barındıran bir kişiliğe sahipken, kimi zamanda, umursamaz, kararsız ve içki içmeyi sevmek gibi, kötü ve olumsuz davranışlar sergileyen burçtur.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...