Pazartesi, Ekim 14, 2019

Bikinilerde Düşük Omuz Rüzgârı

Bikinilerde Düşük Omuz Rüzgârı

Yazın en güzel yanlarından bir tanesi de hiç kuşkusuz deniz, kum ve güneş. Bu üçlü belki de tüm yıl boyunca hayalleri süslüyor. Bayanlar için deniz, kum ve güneşin vazgeçilmezi de bikiniler. Birçok bayan kendine en uygun bikini modelini ve rengini seçmek uğraşıyor ve bunun için oldukça fazla zaman harcayabiliyorlar.

Yaz geldi ve bikiniler ön plana çıktı. Bu sene klasik bikini modellerinden daha çok düşük omuz tasarımına sahip olan bikiniler âdete rüzgâr gibi esiyor. Birçok defilede de rahatlıkla karşılaştığımız bu durum, yenilik ve şıklık isteyen bayanlar için oldukça iyi bir tercih olarak göze çarpıyor.

Konfor, Kalite ve Şıklığıyla Düşük Omuz Bikiniler

Tüm bayanlar şıklık ve güzelliğinin yanı sıra konfora da önem verir ve kıyafet seçimlerinde bu duruma özen göstererek seçim yaparlar. Hele ki bu durum dinlemek ve tüm senenin yorgunluğunu atmak için gidilen tatilse. Bu yüzden en rahat ve en şık modeli ararlar. Bikiniler de buna dahil. Bayanların bu istediğini göz önünde bulunduran tasarımcılar ve markalar, modellerine bu doğrultuda geliştiriyor. İşte tam bu nokta da düşük omuz modeller kendini gösteriyor.

Düşük Omuzlu Bikinilerde Renk Seçimleri

Düşük omuzlu modellerin ön planda olduğu bu yaz da kadınlar da modaya uyuyor ve bu tasarımlara yöneliyor. Bu nokta da zorlanılan nokta ise renk seçimi. Hangi renkler daha trend durumda diye soracak olursanız bu soruya net bir cevap vermeyeceğiz. Çünkü pek çok renk tercih ediliyor ve ön plana çıkıyor. Fakat desenli rengârenk modeller bunlar arasında kendini birazcık daha öne itmiş durumda diyebiliriz.

Renk seçiminde ten rengi de oldukça önem teşkil ediyor. Bikini giyildiğinde vücudunuzun pek çok bölümü ön plana çıktığı için ten renginize en uygun olan rengi seçmeniz sizi daha çok ön plana çıkaracak ve şıklığınızı arttıracak. Eğer açık bir ten yapısına sahipseniz çok koyu renk seçimlerini yapmaktan kaçınmalısınız veya eğer koyu bir teniniz varsa çok açık renklerden uzak durmaya gayret edin.

 

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...