Pazartesi, Ekim 14, 2019

Bayan Etek Modelleri 2018

Şıklığa önem veren bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasında etek modelleri de yer almıştır. Bayanlar kılık kıyafete, modern hayata önem veren varlık olmuşlardır.

Bayan Etek Modelleri 2018 (1)

Liste

Etek modellerin de Değişim

Etek kimi zaman spor, kimi zaman klasik modellerle tüketiciyi etkilemiştir. Kot etek, deri etek, kumaş etek, uzun, kısa, renkli birçok modeli üretilmiştir. Mini etek modern bayanların favorisi haline gelmiştir. Uzun giyenler modern değil anlamı taşımamıştır. Çünkü çok şık uzun etekler de tüketiciye sunulmuştur. Tesettür giyimin de üretimine de birçok etek modeli girmiştir. Genç kuşağın da ilgisini çeken kıyafet türü olmuştur. Kumaş etek, ceket takımı gibi kombinler iş hayatın da bayanların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Kot etek, gömlek, spor ayakkabısı kombini ise sosyal hayatın spor kombini olmuştur.

Bayan Etek Modelleri 2018 (5) Bayan Etek Modelleri 2018 (4) Bayan Etek Modelleri 2018 (3) Bayan Etek Modelleri 2018 (2)

Fiyat Karşılaştırması

Piyasa da sadece etek üreten marka yer almamıştır. Mağazalar da diğer bayan kıyafetleriyle kendine ayrılmış reyon da satışa sunulmuşlardır. Şık iş kıyafeti kombini yapılabilecek en iyi markalardan biri Fabrika olmuştur. Hem şık hem de modern tasarımlara yer vermiştir. Yüksek gelirli tüketiciye hitap etmiştir. Ortalama bir etek fiyatını 150 TL olarak belirlemiştir. Koton markası her kesim tüketiciye yönelik fiyatlar sunmuştur. Ortalama bir etek fiyatı 70 TL olarak belirlenmiştir. Tesettür adı altın da satış yapan Arya giyim uygun fiyatlar sunmuştur. Ortalama bir etek fiyatı 50 TL olarak belirlenmiştir. Bayanlar eteklerini şık çoraplarla da tamamlamışlardır. Gri, siyah, mavi kumaş etekler iş hayatı için en çok tercih edilen renkler olmuştur. Spor olarak ise kot etek tercih edilmiştir. Mavi markası kot etek üretimi ile tüketicinin talebini karşılamıştır. Etek bayanların dolabının vazgeçilmez parçası olmuştur. Şıklık bayanların en önem verdiği unsur olmuştur.

Bayan Etek Modelleri 2018 (10) Bayan Etek Modelleri 2018 (9)

Etekler Her Dolapta Bulunan Kurtarıcılar

Bayanlar etekleri genellikle şık ortamlarda kullanmayı tercih ederler. Ancak değişen şu dünyada artık etekler spor olarak bile kombin edilerek kullanılabiliyor. Genellikle kısa yani mini etek tercih edilse de uzun etek tercih eden kesim de fazla. Ancak herkes kendi vücut yapısına göre giyerse şıklığı yakalayacaktır. Bu yüzden bayanlar öncelikli olarak yapması gereken şey kendi vücut yapılarına uygun etek modellerini tercih etmelidir. Örneğin uzun boylu bir bayansanız sizlere hem kısa hem de uzun etek yakışabilir. Ancak bazı uzun kadınlar genellikle uzun etek tercih etmektedir.

Bayan Etek Modelleri 2018 (8)

Bayan Etek Modelleri 2018 (11)

Uzun eteğin de boyu genellikle diz boyuna kadar ya da dizin altına kadar olan boylar tercih edilmelidir. Ancak kısa boylu bir bayansanız genellikle kısa yani mini etekler tercih edilmektedir. Çünkü boyunuz kısa olduğu zaman uzun bir tek giydiğinizde boyunuzu daha da kısa göstermiş oluyorsunuz hal böyle olunca da dışarıdan fazla hoş gözükmüyor. Bu yüzden etek tercih ederken genellikle kendi vücut yapınıza göre tercih etmelisiniz. Doğru bir tercih sizi hem rahat hem de şık olmanızı sağlar.

Bayan Etek Modelleri 2018 (6)

Bayan Etek Modelleri 2018 (13)

Tercih Ettiğiniz Etek Sizi Rahat Hissettirir

Bayanlar genellikle etek tercihlerini kendi rahatlıklarına pek önem vermeden tercih ediyor hal böyle olunca da etek giyerken bir sağa bir sola çekiştiriyorlar bu da dışarıdan hoş bir şekilde gözükmüyor. Bu yüzden özellikle etekleri tercih ederken bacak boyunuza ve kalça ölçümlerinize uygun eteği tercih edin. Bu yıl moda olarak her zaman ki gibi kısa etekler moda. Üzerisin de işleme detayları olanlar daha fazla tercih ediliyor. İşlemelerde genellikle kuş ve çiçek işlemesi olanlar.

Bayan Etek Modelleri 2018 (7)

Bayan Etek Modelleri 2018 (12)

Ayrıca deri etekler de tercih edilmektedir. Bordo ve siyah deri etekler bayanlar tarafından çok kullanılmaktadır, hatta gençler tarafından tercih edeni de fazla. Eteklerinizi genellikle mevsime uygun bir şekilde seçerseniz şıklık durumu olarak daha iyi değerlendirmiş olursunuz. Bu sene kadife etekler pek fazla moda değil gençler tarafından da fazla tercih edilmiyor. Deri ve işlemeli etekler göz önünde.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...