Pazar, Eylül 15, 2019

Anne adayı için jimnastik

Anne adayı için jimnastik

Hamilelikte hızlı yürüyüş, bisiklet (kaza riskini azaltmak için oda üçün olan bisikletler), yüzme ve su jimnastiği gibi düşük yoğunluklu ve uzun süreli aerobik sporları tercih etmek öneriliyor: bunlar kasların aktif şekilde çalışarak kan damarlarının elastikiyetini korumasına yardımcı olan sporlardır.

Su aerobiği neredeyse tüm hamilelik için tavsiye edilir, çünkü iskelet sistemi ve kaslar sistemi eksiksiz bir şekilde hareket ediyor.

Gerçekten de, su karın ağırlığı dahil, tüm vücudu normal olarak tutuyor. Böylece vücudun hiç bir yerine aşırı ağırlık düşmüyor.

Aynı zamanda spor salonunda küçük ağırlıklar ile de spor yapmak tavsiye olunur. Bu spor türü kolları güçlendiriyor, kasları daha elastikleştiriyor. Ama artık karın büyümeye başladığında ağırlığı karına vermeden bu sporlara devam edile bilir.

Son olarak, değerli anne adayları, hamilelik zamanı ola bilecek duygusallık ve gerginliği azaltmak için yoga yapmanız da tavsiye olunur.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...