Çarşamba, Kasım 14, 2018

Akrep Burcu Erkeklerinin Özellikleri

Burçlar insanın kişilik özelliklerini etkileyen, iş hayatı, kariyeri hakkında ipuçları veren burçlar, gökteki on iki takım yıldızdan ismini almıştır. Kadın ve erkeğe göre burçların özellikleri farklılık gösterebilir. Burçların sayısının on iki olduğu bilinmektedir. Bu yazımızda on iki burçtan biri olan doğum tarihi olarak 24 Ekim-21 Kasım aralığına gelen akrep burcunun erkeklerinin özelliklerine değineceğiz.

 

Akrep burcu erkeğinin duyguları oldukça yoğundur. Bu da erkeği duygusal yapar. Her ne kadar dışarıdan sert gözükselerde akrep burcu erkeklerinin iç dünyası oldukça yumuşak huyludur. Akrep burcu erkekleri yaşadıkları olayları önemserler. Umursamaz değildirler. Akrep burcu erkeğinin bir diğer güzel özelliği ise pozitif olması ve olaylara ılımlı yaklaşmasıdır. Sıkıcı değillerdir, karşılarındaki insanı eğlendirmeyi bilirler. Yanında oldukları kişiye değerli olduğunu hissettirirler. Görselliğe önem veren akrep burcu erkekleri, güzel gözüken her şeyi sevebilirler.

 

Akrep burcu deyince insanlar genelde korkarlar. Muhtemelen adından ötürü çekinirler. Akrebin sinsi bir canlı olduğu söylenir. Akrep burcuna da genellikle bu özelliği yakıştırırlar. Akrep burçları sinsi değildir dersek yalan olur. Bu tüm akrep burçları için geçerli olmayabilir. Çünkü burçlar genel itibariyle kişinin tüm karakterini belirlemez yalnızca etkiler.

 

Akrep burcu erkeği evine bağlılığı ile bilinir. Evine bağlıdır ama evcimen bir yapısı yoktur. Aile hayatının değerini bilir. Lakin çevresi geniş olan akrep burçları oldukça sosyaldir ve dışarıda vakit geçirmeyi severler. Hafife alınmaktan hoşlanmazlar. Önemsenmek isterler. Akrep burcu erkeğine karşı daima dürüst olmanız onunla anlaşmanız açısından önemlidir. Belirsizlikler akrep burcu erkeğini sıkar. Açık sözlü olunmasını tercih ederler ve kendileri de daima açık sözlüdürler.

 

Akrep burcu erkeği kıskançtır. Sahiplenmeyi sever. Bazen gerektiği yerde oyunculuk yeteneğini de konuşturan akrep burcu erkekleri eğer bir durum karşısında etkisiz olup zor durumda kaldılarsa muhakkak intikam alacaklardır. Akrep burcuna sinsi özelliğinin yakıştırılması genel olarak bu huylarından ötürü kaynaklanmaktadır. Oldukça dikkatlidirler ve imtakan soğuk yenen bir yemektir diyerek avlarına sinsice yaklaşırlar.Bu tür özellikler kişinin yetişme şartlarına bağlı olarak değişiklik gösterse de akrep burcunun zor bir burç olduğunu söyleyebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin karşı karşıya kaldığı durumlar arasında yer almaktadır. Kadınlarda saç dökülmesi gözlemlendiğinde pek çok kadın çeşitli psikolojik travmalar...

Isı Kullanmadan Kıvırcık Saç Yapmanın yolları

Kıvırcık saçlar pek çok kişinin arzuladığı saç modellerinden biridir. Özellikle estetik bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler makyajın tamamlayıcısı olan kıvırcık saç modeli hoş...

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır?

Saç tebeşiri son dönemlerde çok sık kullanılan ve saçları istediğimiz renge çevirmeye yarayan boya çeşididir. Pastel boyaya benzeyen saç tebeşirleri kozmetik ürünleri satan her...