Pazar, Eylül 22, 2019

Adidas 2016 Spor Ayakkabı Modelleri

ADİDAS 2016 SPOR AYAKKABI MODELLERİ

Fark yaratan tasarımlar ve üst düzey kalite ile ülkemizin dört bir yanında tercih edilen ayakkabı markası olan Adidas’da en güzel ayakkabı modelleri 2016 yaz aylarında da bay ve bayanlara sunuluyor. Türkiye’nin bir numaralı ayakkabı markası olan Adidas’da her tarz kullanıma uygun ayakkabılar bulabilirsiniz. Günlük kullanımda, futbol ayakkabıları, koşu ayakkabıları, basketbol ayakkabıları ve tenis ayakkabıları gibi pek çok farklı kullanım alanına göre ayakkabılar yer alıyor. İşte Adidas 2016 yaz sezonuna damga vuracak birkaç bay ve bayan ayakkabı modeli.

Adidas 2016 Erkek Ayakkabı Modelleri

Rahatına ve zevkine düşkün erkekler için Adidas’da pek çok farklı model yer alıyor. Adidas’ın en yeni ürünleri arasında dikkat çeken Hamburg modeli erkeklerin ilgi odağı oluyor. Adidas’ın sürekli olarak kullandığı çizgiler ile hazırlanan ve yeni sezona damga vuran Hamburg modeli günlük kullanım için oldukça uygun ve rahat bir ayakkabı.

Gerek kot pantolonlar ile, gerekse de keten ve kanvas pantolonlar ile hoş bir kombin hazırlayabilmenizi sağlayacak olan Adidas Hamburg ayakkabı modeli 36 numaradan 49 numaraya kadar seçenekler ile sunuluyor. Adidas mağazalarında ve internt sitesinde 260.00 liraya sunulan Hamburg ayakkabı modeline sahip olabilirsiniz.

Adidas 2016 Bayan Ayakkabı Modelleri

Bayanlar için günlük kullanımda tüm kıyafetleri ile kullanabilecekleri ayakkabılar Adidas 2016 yaz sezonunda yer alıyor. Adidas’ın daha önceki koleksiyonunda da yer almakta olan Süperstar modeli, 2016 yaz koleksiyonunda da yer alıyor. Hem güzel ve şık, hem de rahat olduğu için ilgi görmekte olan Adidas Süperstar ayakkabı modeli bu sene farklılıklar ile koleksiyon içerisinde kendine yer buluyor.

Yıldızlar ile süslenerek sunulan Süperstar bayan ayakkabı modelleri pek çok farklı renkleri ile de göz dolduruyor. Türkiye’nin her yerinde yer alan Adidas mağazalarında ve internet sitesinde sizlere sunulan Süperstar modelini hem iş hayatınızdaki kombinleriniz ile, hem de günlük hayattaki kombinler ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ortopedik bir yapıya sahip olan ve ayağınızı kavrayarak şekil alan Süperstar modeli Adidas’da sadece 377.00 lira olacak.

Futbol ve Koşu Ayakkabıları

Adidas 2016 spor ayakkabı modelleri arasında yer alan futbol ve basketbol ayakkabılarını da sizlere sunmak istiyoruz. Spor ile ilgilenmekte olan erkekler için özellikle krampon çeşitleri Adidas’da dikkat çekmekte. Çim ve halı sahalarda kullanabileceğiniz Adidas 2016 krampon modelleri Messi modelleri ile de göz dolduracak. 2016 yaz sezonunda dikkatleri üzerine çekmekte olan krampon ayakkabıları olağan üstü tasarımları ile dikkat çekmekte.

Spor tutkunu olan bayanlar için ise koşu ayakkabılarını tanıtmak istiyoruz. Spor ayakkabı olarak en çok ihtiyaç duyduğunuz koşu ayakkabınız Adidas 2016 sezonunda yer alacak. Özellikle Galaxy modeli ile dikkatleri üzerine çeken Adidas, sadece şık tasarımları ile değil ayağınızı kavrayarak şekil alan ortopedik yapısı ve rahat tabanı ile ilgi odağı olacak. Eğer sizde şık ve rahat bir koşu ayakkabısı istiyorsanız 146 liraya bu ayakkabıya Adidas’dan sahip olabilirsiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...