Çarşamba, Ağustos 21, 2019

2017’de Burçları Neler Bekliyor ?

2017’de Burçları Neler Bekliyor ?

Bildiğiniz üzere, özellikle son dönemlerde yaygınlaşan burç yorumları, 2017 yılında da bambaşka bir hal alıyor. Çeşitli burçlar için, çeşitli yorumların söylendiği farklı platformlarda hangisine inanılacağını şaşıran burç takipçileri, tüm insanları bir yandan da etkiliyor. İyi yöne işaret eden şeyleri doğru kabul edip, kötü şeyleri ise yanlış burç yorumu olarak kabul edenlerin ise, psikolojik olarak etkilendiği söyleniyor. Sizde yeni yıl burç yorumlarını merak ediyorsanız, yazımızı okumaya devam edin. Sizde 2017’de burç yorumlarının en doğru adresine geldiniz. Şimdi gelelim 2017’de ki burç yorumlarına.

Koç Burcu;

  Koç burcu 2017 yorumu 2017 sizler için aşk yılı olacak. Özellikle geçmiş yıllarda, sevgilinizden ayrıldıysanız, eşinizle tartışmalar yaşadıysanız, aşk hayatınızda hiçbir şey yolunda gitmediyse, 2017 yılı sizler için, mutluluk dağıtmaya geliyor. Gerek kız arkadaşınız ya da erkek arkadaşınız ile olan ilişkileriniz gerek de eşiniz ile olan ilişkileriniz, 2017 yılında bambaşka bir hal alacak ve siz 2017’de unutamayacağınız, anılar yaşayacaksınız. Maddi yönden ise, istediğiniz, hayalini kurduğunuz şeylere sahip olacaksınız. İstediğiniz ev, araba , motosiklet gibi istediğiniz şeylere sahip olacaksınız ve aileniz ile huzurlu ve sağlıklı zamanlar geçireceksiniz.

Boğa Burcu;

 Boğa burcu 2017 yorumu 2017 yılında, yapamaya cesaret edemediğin şeyleri yapmak için cesaret toplayacaksın ve yaptığın doğru hamleler ile aşk hayatında yeni bir ilişkiye başlayacaksın. Daha önceki yıllardan, çalışmış olduğun, temelini atmış olduğun şeylerin meyvelerini toplayacak ve hak ettiğin maddi kaynağı kazanacaksın. Daha önceki yıllarda bu kadar baskın olmasa da, bu sene seni stres çok zorlayacak ancak sen pes etmeyeceksin ve seni üzmeye çalışan her şeyi umursamayacaksın.

İkizler Burcu;

 İkizler burcu 2017 yorumu Geçen senelere nazaran 2017 yılında, özellikle ilk aylarda, istediğin arkadaşlarını bulacak ve aşk hayatında geçen senelere göre daha verimli geçecek. Eğer ilk aylarda yapacağın harcamalara dikkat edersen, maddi açıdan rahat bir yıl seni bekliyor olacak. Ufak tefek sağlık sorunları yaşasanda sen pes etmeyeceksin ve Yılmayacaksın  Bu durumda seni her daim yüceltecek ve gururlandıracak.

Yengeç Burcu;

 Yengeç burcu 2017 yorumu Bu yıl yengeç burcunun aşk hayatını olumsuz yönde etkileyecek. Ancak bu sene kazandığın tecrübeler ile yeni aşk hayatına sağlam bir temel atacaksın. Planladığınız hiçbir şey yolunda gitmeyecek ve bu sene hayat sizi yoracak ama çok iyi dersler çıkaracaksınız. Bu sene duygusal ve kırıcı olacaksın ama kış ayları hariç hasta olmayacaksın.

 

 

Aslan Burcu;

 Aslan burcu 2017 yorumu 2017 yılında aşk olarak en başarılı dönemlerini geçireceksin ve hiç atmadığın adımlara kalkışıp, attığın adımlarda da başarılı olacaksın. Geçmiş yıllarda çektiğin maddi sıkıntılar, 2017 yılında senin peşini bırakacak ve rahat bir nefes aldıracak. Geçmiş dönemlerde yaşadığın sağlık sorunlarının psikolojik etkisinden kurtulmalısın yoksa huzursuz bir dönem geçirebilirsin.

Başak Burcu;

 Başak burcu 2017 yorumu 2017 yılı başak burçlarını aşka doyurmaya geliyor. Duygusal yönden artışların olacak fakat bu artışların, kararlarını etkilemesine izin verme. Maddi yönden sana çok iyi iş teklifleri gelecek. Doğru kararlar verirsen maddi yönden rahat ve sağlık yönünden de rahat bir sene geçireceksin.

Terazi Burcu;

 Terazi burcu 2017 yorumu Eğer aşk kararlarına dikkat edersen, belkide ömür boyu sürecek ilişkiler yakalayacaksın. Maddi olarak kendine güvenin artacak ve sende kendi ayakların üzerinde durabildiğinin farkına varacaksın. 2017 yılı seni çok yoracak ama ciddi sağlık sorunları yaşamayacaksın.

Yay Burcu;

 Yay burcu 2017 yorumu Geçen senelerde başlayan ilişkiler, bu sene sona erecek ve aşk olarak başarısız dönemler geçireceksin. Uzun zamandır temelini attığın işlerin meyvesini toplayacak ve istediğin meblağlara yakın maddi kaynağa sahip olacaksın. Bahara kadar biraz sağlık sorunu yaşasanda, bahardan sonra sağlıklı bir hayat yaşayacaksın.

Oğlak Burcu;

 Oğlak burcu 2017 yorumu Geçen sene başlatmış olduğun bir ilişki varsa, o ilişki bu sene daha da güçlenecek ve sağlam bir ilişkiye sahip olacaksın. Maddi açıdan herhangi bir değişiklikliğe uğramayacaksın ancak geçen yıldan biraz daha rahat dönemler geçireceksin.  Özellikle 2017 yılının sonlarına doğru bazı ciddi hastalıklar seni bekliyor. Dikkatli olmalısın.

Kova Burcu;

 Kova burcu 2017 yorumu Karşınıza bir çok ilişki teklifi gelecek ancak siz doğru karar vermedikçe tüm ilişkileriniz, olumsuz geçecek. Son zamanlarda harcamalarının sınırı koymadın ancak kesenin ağzını biraz daraltman gerekiyor. Aksi taktirde maddi yönden olumsuz bir dönem geçirebilirsin. Geçen senelerden kalan hastalıklar bu sene seni etkilemeyecek ve bunun huzuru ve mutluluğu içerisinde olacaksın.

Balık Burcu;

 Balık burcu 2017 yorumu yeni bir aşka yelken açacaksın ancak bu yeni ilişki çok sağlam bir ilişki olacak ve senelerce yıkılmayacakmış gibi hissedeceksin. Eski ilişkilerinizin yeni ilişkilerinizi bozmasına izin vermeyin. Artık sahip olduğun maddi kaynağı bekletme ve yatırım yap. Karşılığını alacaksın. 2017 yılında kilona dikkat edersen, başka bir sağlık problemi yaşamayacaksın.

Akrep Burcu;

 Akrep burcu 2017 yorumu Yıkılan ya da kötü gitmekte olan bir ilişki, düzelecek ve çok sağlam bir ilişkiye dönecek. 2017 yılının ortalarına doğru gerçekten maddi sıkıntılar yaşayacaksın ancak bu sıkıntılar geçici sıkıntılar olacak. 2017 senesinde sevdikleriniz için sağlık yönünden bir risk almanız gerekebilir.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...