Cuma, Ağustos 23, 2019

2017 Trend Gelinlik Modelleri

2017 Trend Gelinlik Modelleri

 

Her sene değişen moda ile birlikte 2017 trend gelinlik modelleri de değişti. Bir kadının hayatının en önemli günü olarak bilinen düğün günü her gelin o döneme ait en moda, en şık ve en göz alıcı gelinliği ister. Son dönemlerde gelinlik modellerinin yanı sıra gelinlik renklerinde bile çok köklü değişimler ortaya çıkmıştır.

 

Düz Gelinlik Modeli: Son zamanlarda abartının bir kenara bırakıldığı, sadeliğin ve şıklığın tercih edildiği gelinlik modellerinde, dümdüz ayaklara kadar inen ve ince şık bir kemer ile desteklenen tül gelinlikler trend listesinin başında.

 

Kabarık Gelinlik Modeli: Yıllardır en çok tercih edilen gelinlik modellerinden biridir kabarık gelinlik. Gövde kısmı üste oturan ve belden itibaren kabaran eteğe sahiptir. Ayrıca bu etek tüllerden ve şık dantel gipürlerden oluşur.

 

Balık Gelinlik Modeli: Şıklığın, zarafet ile buluşmasında ortaya çıkan gelinlik modeli ise balık modelidir. İster uzun kollu, ister straplez, ister askılı olsun bel tarafında oturan baldırlarda açılan ve bacaklarda tekrar daralan model tıpkı bir denizkızı kuyruğunu andırmaktadır.

 

Çan Modeli Gelinlik: Çan modeli gelinlik ise kabarık gelinlik kadar şaşalı bir model aramayıp, düz gelinlik kadar sönük bir model giymek istemeyen kadınlar için üretilmiştir. Gelinlik bel kısmından sonra hafif çan şeklinde açılmaktadır.

 

Kısa Gelinlik Modeli: Son zamanlarda yapılan elit düğünlerde özellikle yazlık mekânlarda yapılan salaş düğünlerde tercih edilir. Genelde diz üstünde olan gelinlik modeli çok hafif bir makyajla da desteklenir.

 

Transparan Gelinlik: Bulunduğumuz şu dönemde en çok tartışmalara yol açan gelinlik modelidir. Gelinliğin içine giyilen özel bir iç çamaşırın yardımı ile süslenen gelinlik ufak ufak düğünlerde boy göstermeye başladı.

 

Ombre Modeli Gelinlik: Saç modellerinde olan ombre çılgınlığı artık gelinliklere de sıçramış durumda. Gelinliğe renk katmaktan çekinmeyen kadınlar için gelinliğin uçlarına doğru atılan renkte son zamanlarda trend.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...