Cuma, Ağustos 23, 2019

2017 Küpe Modelleri

2017 Küpe Modelleri

 

Bir kıyafetin tarzını baştan aşağı değiştirebilme gücüne sahip tek aksesuardır küpeler. Doğru şekilde kullandığınızda kombininizi tamamlamakla kalmaz farkınızı ve tarzınızı da ortaya çıkarır.

 

2017 küpe modelleri arasında en çok dikkat çekenlerden biri de halka küpeler. Tabi doksanlardaki gibi çılgın boyutlarıyla değil. Daha sakin ve her renkten seçebileceğiniz halka küpeleri toplu ya da açık saç ile kullanabilirsiniz.

 

Kulak kepçesine uzanan küpe modelleri de bu sezon oldukça ön planda. Hayvan figürleri ve parlak taşlı tasarımlar göz kamaştırmakta. Bu tarz küpeleri tek kulağınızda kullanarak asimetrik ve eğlenceli bir tarza imza atabilirsiniz. Eğer bu tarzı toplu saç ile kullanmak isterseniz balık sırtı örgülerle muhteşem bir uyum sağladığını aklınızda bulundurun. açık saç ile kullanıldığında ise kulak arkası modeller küpenizin modelini ortaya çıkarmanıza yardımcı olur.

 

Bu sezon küpe tasarımlarında Osmanlı etkisi de yoğun şekilde görülmekte. Abartılı ve iri taşlı küpeler ile harem havasını tarzınıza yansıtabilirsiniz. Bu tarz aksesuarları kullandığınızda düz fön yerine dağınık bir maşa, sıkı bir topuz yerine yine dağınık ve hareketli bir topuz tercih ederek tarzınızı mükemmele taşıyabilirsiniz.

 

Her sezonun gözdesi sallantılı küpeler zarafetinizi tamamlamaya bu sezon da devam etmekte. İnce taşlı zarif modeller modern bir topuz ile harika görünecektir. Tercihinizi sallantılı küpelerden yana kullanıyorsanız saç tasarımınızda boynunuzu ortaya çıkaracak bir model seçebilirsiniz. Sallantılı küpelerin boynunuzu olduğundan daha uzun göstermekte etkili olacaktır.

 

2000lerde kulakları süsleyen Kızılderili akımı kendine yeniden aksesuarlarda yer bulmuş durumda. Rengarenk tüylü küpelerden edinerek tarzını hareketlendirmen mümkün. Bu eğlenceli küpeleri günlük hayatta olduğu kadar düz renk abiye elbiselerin üzerinde de kullanabilirsin. Çok desenli elbiselerle kullanıldığında kalabalık görünerek göz yorabilir. Bu tarzı daha sakin kumaşlarda kullanarak bu trendy hakkıyla takip edebilirsin.

satın almak için tıklayınız.

 

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...