Pazar, Eylül 15, 2019

2017 Kabarık Nişanlık Modelleri

2017 Kabarık Nişanlık Modelleri

Her genç kızın hayali evlilik. Düğüne giden yolda ise bazı öncelikler var. Söz, nişan ve kına gecesi evrelerinden geçmek gerekiyor. Düğün öncesindeki bu mutlu günlerin elbette hepsi çok özel. Fakat içlerinde nişanın ayrı bir ağırlığı var. Nişan için herkes özeniyor.
Kimi çift aile arasında küçük sade bir nişan yapmayı düşünürken kimisi de daha gösterişli büyük bir nişan hayal ediyor. Fakat nişanın ayrı bir yeri olduğu için sade nişandaki genel düşünce nişan sonrası eğlenceye gitmek oluyor. Buna son moda da diyebiliriz. Haliyle sade nişan düşünen gelin adaylarının da büyük nişan hayali kuran gelin adaylarının da tercihi gösterişli kıyafetler oluyor. Kimi gelin adayları sade abiyeleri tercih etse de nişan için akla ilk gelen ve çoğunlukla satılan modeller kabarık nişanlık modelleri oluyor. 2017 kabarık nişanlık modelleri de bu moda akımının devam ettiğini gösteriyor.

Taş Detaylı Modeller
2017 kabarık nişanlık modellerinde taş detayları göze çarpıyor. Etek kısmı tüllerle kabartılmadan geniş olan, belden oturup aşağıya doğru genişleyen modellerde eteklerde kullanılan taşlar şık duracaktır. Bu model bir nişanlıkta üst kısmı taşlı etek kısmı büzgü detaylarla hareketlendirilmiş abiyeleri de tercih edebilirsiniz. Etek kısmı tüllerle kabartılan nişanlık modellerinde ise taş detayları göğüs kısmında çok şık duruyor. Yine tüllü kabarık modellerde etek ucundaki taş detaylarını da tercih edebilirsiniz.

Dantel Detaylı Modeller
Özellikle uzun kollu veya yarım kollu bir nişanlık düşünüyorsanız dantel detayını bu kabarık nişanlık modellerinde kol kısmında tercih edebilirsiniz. Hatta straplez kabarık model bir nişanlığa eklenecek dantel bir detayla nişanlığınızı kolsuz model hale getirerek havasını değiştirebilirsiniz.

Sade Şıklık İstiyorsanız
Eğer nişanlığınızda taş veya dantel detaylar istemiyor, daha sade bir model hayal ediyorsanız üst kısmı straplez olan etek kısmı ise pili detaylarla veya şifon kumaşlarla hareketlendirilmiş ve kabartılmış olan uçuş uçuş klasik sade bir modelle de gayet şık olabilirsiniz.

En Güzel Gününüz Çiçek Açsın
Cıvıl cıvıl, enerji verici bir model arıyorsanız eğer nişanlığınızda çiçek detaylarını tercih edebilirsiniz. Kabarık modellerde sadece göğüs kısmında veya etek kısmında veyahut her iki bölümde de tercih edeceğiniz elbisenizin rengiyle uyumlu çiçekler ruhunuzun enerjisini yansıtacaktır.

İki Renk Abiye
Kabarık model nişanlığınızı iki renkli olarak da tercih edebilirsiniz. İki renkli abiyenizi iki parça olarak bulabileceğiniz gibi tek parça bir abiyede iki ayrı renk de tercih edebilirsiniz. Ayrıca farklı renkler kullandığınız abiyenizi taş detayları ile süslemek bu özel gününüzde size daha da farklı bir hava katacaktır.
Balık Kesim Abiye Arıyorsanız
2017 kabarık nişanlık modellerinde balık kesimi kabarık olarak da bulmak mümkün. Basen kısmına kadar dar gelip sonrasında tüllerle kabartılmış modeller de sizi en özel gününüzde çok şık yapacaktır.

Tesettür Abiyeler
Tesettürlü abiyelerde ise kabarık model istiyorsanız çokça seçenek bulabilirsiniz. Kabarık eteğe ek olarak üst kısmını işlemeli tercih edebileceğiniz gibi taş detaylarını da kullanabilirsiniz. Göğüs kısmını taş detayları kaplamak size biraz abartı geliyorsa sadece kol ve yaka manşetlerinde kullanabileceğiniz taş işlemeler ile hem daha sade hem de şık olabilirsiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...