Pazartesi, Ekim 14, 2019

2016 Trend Yüksek Bel Pantolon

2016 Trend: Yüksek Bel Pantolon

2016 yılının gelmesi ile birlikte yüksek bel pantolonlar oldukça trend olmaya başladı. Pek çok bayanın tercih listesinde üst sıralara koyduğu yüksek bel pantolonlar, rahatlığı ve şıklığı ile adeta göz dolduruyor. Dışarı çıkarken, alışveriş yapmaya giderken ya da bir kafeye gidip oturmak istiyorsunuz fakat ne giyeceğiniz konusunda tereddüt yaşıyorsanız yüksek bel pantolonlar ile bu soruna çözüm üretebilirsiniz. Gayet kullanışlı ve rahat olması bunun yanın da güzel bir görünüm katmasından dolayı oldukça sık tercih edilmekte ve bu nedenle 2016’nın trendleri arasında çoktan yerini almış durumda.

Peki ya yüksek bel pantolonlardan hangi tip olanları seçebiliriz ve bunları nasıl kombinleyebiliriz? İşte sizlere yüksek bel pantolonlar arasından seçim yapabileceğiniz birkaç model ve bu modellerin kombini ile ilgili tüyolar.

Yüksek Belli Jean

70’lerin göz dolduran şıklığının göstergesi olan bol paçalara sahip, yüksek belli Jeanlar ile şıklık rüzgarı esmeye kaldığı yerden devam ediyor. Basic bir t-shirt ile birlikte bol paçalara sahip yüksek belli Jeanlar birleştiğin de, üstüne bir de kemer eklediği zaman olduğunuzdan çok daha şık ve alımlı olacağınızın garantisini şimdiden veriyoruz. Rahatlığı önemseyip t-shirt giymekten yana bayanlar için bu kombin müthiş bir seçenek.

Kıvrık Paçalar

Yüksek bel pantolonların bir özelliği de bacak boyunu olduğundan da uzun göstermesi. Bacak boyunun bu kadar uzun gözükmesinden şikâyetçi olan bayanlar kıvrık paça modelini deneyerek durumu kendi lehlerine çevirebilirler. Hele bir de salaş modeller hoşunuza gidiyorsa kıvrık paçalar tam sizlik diyebiliriz. Ulaşmak istediğiniz salaşlığın durumuna göre kıvrıklığı istediğiniz bir düzeye getirebilirsiniz. Bunun seçimi sizlere kalmış.

Yüksek Belli Pantolonların Kombini İçin Diğer Bazı Tüyolar

Durum yüksek belli pantolonların giyimi olunca vücudunuza göre seçim yapmanız da oldukça büyük önem taşıyor. Yüksek bel pantolonlar bacak boyunu olduğundan uzun göstermesinin yanında üst kısmınızın da olduğundan çok daha kısa görünmesine sebebiyet vermekte. Bu nokta da dikey desenlere sahip modelleri tercih ederek üst kısmınızı daha uzun gösterebilir ve istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...