Cuma, Kasım 16, 2018

2016 Trend Yüksek Bel Pantolon

2016 Trend: Yüksek Bel Pantolon

2016 yılının gelmesi ile birlikte yüksek bel pantolonlar oldukça trend olmaya başladı. Pek çok bayanın tercih listesinde üst sıralara koyduğu yüksek bel pantolonlar, rahatlığı ve şıklığı ile adeta göz dolduruyor. Dışarı çıkarken, alışveriş yapmaya giderken ya da bir kafeye gidip oturmak istiyorsunuz fakat ne giyeceğiniz konusunda tereddüt yaşıyorsanız yüksek bel pantolonlar ile bu soruna çözüm üretebilirsiniz. Gayet kullanışlı ve rahat olması bunun yanın da güzel bir görünüm katmasından dolayı oldukça sık tercih edilmekte ve bu nedenle 2016’nın trendleri arasında çoktan yerini almış durumda.

Peki ya yüksek bel pantolonlardan hangi tip olanları seçebiliriz ve bunları nasıl kombinleyebiliriz? İşte sizlere yüksek bel pantolonlar arasından seçim yapabileceğiniz birkaç model ve bu modellerin kombini ile ilgili tüyolar.

Yüksek Belli Jean

70’lerin göz dolduran şıklığının göstergesi olan bol paçalara sahip, yüksek belli Jeanlar ile şıklık rüzgarı esmeye kaldığı yerden devam ediyor. Basic bir t-shirt ile birlikte bol paçalara sahip yüksek belli Jeanlar birleştiğin de, üstüne bir de kemer eklediği zaman olduğunuzdan çok daha şık ve alımlı olacağınızın garantisini şimdiden veriyoruz. Rahatlığı önemseyip t-shirt giymekten yana bayanlar için bu kombin müthiş bir seçenek.

Kıvrık Paçalar

Yüksek bel pantolonların bir özelliği de bacak boyunu olduğundan da uzun göstermesi. Bacak boyunun bu kadar uzun gözükmesinden şikâyetçi olan bayanlar kıvrık paça modelini deneyerek durumu kendi lehlerine çevirebilirler. Hele bir de salaş modeller hoşunuza gidiyorsa kıvrık paçalar tam sizlik diyebiliriz. Ulaşmak istediğiniz salaşlığın durumuna göre kıvrıklığı istediğiniz bir düzeye getirebilirsiniz. Bunun seçimi sizlere kalmış.

Yüksek Belli Pantolonların Kombini İçin Diğer Bazı Tüyolar

Durum yüksek belli pantolonların giyimi olunca vücudunuza göre seçim yapmanız da oldukça büyük önem taşıyor. Yüksek bel pantolonlar bacak boyunu olduğundan uzun göstermesinin yanında üst kısmınızın da olduğundan çok daha kısa görünmesine sebebiyet vermekte. Bu nokta da dikey desenlere sahip modelleri tercih ederek üst kısmınızı daha uzun gösterebilir ve istediğiniz görünüme ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Kadınlarda Saç Ekimi

Saç dökülmesi hem kadınların hem de erkeklerin karşı karşıya kaldığı durumlar arasında yer almaktadır. Kadınlarda saç dökülmesi gözlemlendiğinde pek çok kadın çeşitli psikolojik travmalar...

Isı Kullanmadan Kıvırcık Saç Yapmanın yolları

Kıvırcık saçlar pek çok kişinin arzuladığı saç modellerinden biridir. Özellikle estetik bir görünüme sahip olmak isteyen kişiler makyajın tamamlayıcısı olan kıvırcık saç modeli hoş...

Saç Tebeşiri Nasıl Kullanılır?

Saç tebeşiri son dönemlerde çok sık kullanılan ve saçları istediğimiz renge çevirmeye yarayan boya çeşididir. Pastel boyaya benzeyen saç tebeşirleri kozmetik ürünleri satan her...