Perşembe, Ağustos 22, 2019

2016 Kına Gecesi Elbise Modelleri

2016 Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına gecesi, düğünün provasıdır. Eş, dost ve akrabalar ile birlikte eğlenceli bir zaman geçirmek için düzenlenen organizasyonlarda kadınlar tıpkı düğün törenlerinde olduğu gibi kına gecelerinde de birbiri ile yarış içerisinde. Özellikle yaz aylarının gelmesi ile birlikte kına gecesi ve düğün mevsimi açılır iken sevdiklerinizin kına gecesinde tercih edebileceğiniz elbise modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz. Yeni trendleri takip ederek koleksiyonların en gözde elbise modellerinden birine sahip olmak istiyorsanız bu elbiselere göz atmalısınız.

Mini Kına Elbisesi Modelleri

Kına geceleri özellikle açık alanda düzenlenmekte. Hem de sıcak havalarda düzenlediği için kadınlar kıyafet seçerken hem rahat olmasına, hem de dikkat çekici olmasına dikkat etmektedir. Bu bağlamda kadınların gönlünde yatan kına gecesi elbiseleri arasında ilk sırada mini modeller yer alıyor. Peki günlük hayatta tercih edilen mini elbiseleri değil de hangi mini elbiseleri tercih etmelisiniz buna değinelim.

Daha dikkat çekici ve modern bir görünüme sahip olan mini bir elbise istiyorsanız parlak taşlar ile süslenen straplez modellere göz atmalısınız. Hem özel geceler için hazırlanan, hemde iddialı tasarımları ile göz alıcı olan parlak taşlara sahip straplez bir mini elbise ile katıldığınız kına gecesinde tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Transparan Kına Gecesi Elbise Modelleri

Kına gecesi için daha iddialı, gösterişli ve trend bir kıyafet arıyorsanız ve kendinize de güveniyorsanız transparan abiyeleri önermekteyiz. Hem mini, hem de uzun olarak karşınıza çıkacak olan transparan abiyeler tüm dikkatleri üzerinize çekmeye yetecek. Modern, yenilikçi ve iddialı tasarımlara sahip olacak olan pek çok transparan kına gecesi elbiseleri mağazalarda yer alıyor. Her yaştan kişiye uyum sağlayacak olan transparan elbise bulmak mümkün olur iken sadece güzel ve dikkat çekici vücuda sahip olan cesur bayanlar bu elbiseleri tercih etmelisinzi.

Transparan kına gecesi elbise modellerinin fiyatları ise ortalama olarak 499 liradan başlıyor. Oldukça iddialı ve genellikle de kişiye özel olarak hazırlanan bu elbiselerde tercihe göre taş işlemeler, dantel işlemeler ve daha pek çok farklı ayrıntıya yer veriliyor.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...