Pazar, Eylül 15, 2019

2016 En Rahat Ve Güzel Ayakkabı Modelleri

2016 EN RAHAT VE GÜZEL BAYAN AYAKKABI MODELLERİ

Sıcak yaz günleri geldi artık daha güzel ve rahat ayakkabılar giymeye hazır mısınız? Bot ve çizmelerinizi bir kenara atarak yeni ayakkabı modelleri ile tanışmak istiyorsanız sizlere bu yılın en rahat ve güzel ayakkabılarını tanıtmak istiyoruz. Hem günlük hayatta, hem de özel gün ve gecelerde rahatlıkla kullanabilecieğiniz bu ayakkabılar ile şıklığınıza şıklık katar iken ayak sağlığınızı da koruyabilirsiniz.

2016 Spor Ayakkabı Modelleri

Bayanlar için bu yaz birbirinden güzel spor ayakkabılar yer alacak. Renkli ve desenler ile süslenecek olan spor ayakkabı modelleri hem günlük hayatta, hem de iş hayatınızda tercih edebileceğiniz ayakkabılarınızdan olacak. Eğer rahat giyinmeyi tercih ediyorsanız özellikle pembe ve nar çiçeği renk tonları başta olmak üzere açık renkler ile hazırlanmış olan spor ayakkabı modellerine göz atmalısınız.

Spor ayakkabılarda yer alacak olan birbirinden güzel işlemelerde yer alıyor. Taş ve zımba işlemeler başta olmak üzere pek çok farklı ayakkabı yazlık spor ayakkabı modellerinde yer alarak dikkat çekecek, farklılık kazandıracak.

2016 Yüksek Topuklu Ayakkabı Modelleri

Yüksek topuklara sahip olan ayakkabılar hem genç kızlar tarafından, hem de yetişkin bayanlar tarafından en çok tercih edilen ayakkabılardan oluyor. Hem gün içerisinde, hem iş yerinde, hem de özel organizasyonlarda tercih edilmekte olan yüksek topuklu ayakkabı modelleri 2016 yaz aylarında da moda trendleri arasında yer alacak. Modaya ayak uydurmak ve şık bir görüntüye sahip olmak isteyen bayanlar için tercih edilecek olan yüksek topuklu ayakkabılar arasından özellikle dantel işlemelere sahip ayakkabılar ilgi görüyor.

2016 yükse topuklu ayakkabı modelleri arasında bizim sizlere önerimiz ise kırmızı renge ve üzerinde siyah ve beyaz dantel işlemeler ile hazırlanan ayakkabılar oluyor. Bu ayakkabıları gerek gün içerisindeki rahat kombinleriniz ile, gerek bir pantolon kombini ile, gerekse de abiye elbiseleriniz ile kombin yaparak tercih edebilirsiniz.

2016 Yazlık Babet Modelleri

En güze ve en rahat yazlık ayakkabı şüphesiz ki babetler. Düz bir tabana sahip olan ve özellikle rahat olduğu için günlük hayatta tercih edilen babet modelleri 2016 modelleri ile iş yerinde de rahatlıkla tercih edilebilecek. Daha gösterişli bir hal alarak karşımıza çıkan 2016 yazlık babet modelleri çeşitli parlak taş ve işlemeler ile süslenerek sizlere sunuluyor. Babet almak isteyen bayanlar özellikle pek çok farklı renk seçeneklerine sahip olacaklar. Eğer her kombin ile renk uyumu sağlamak istyorsanız renk seçenekleri konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

2016 yazlık babet modelleri arasında sizlere özellikle tavsiyemiz ise hafif yüksek topuğa sahip olacak babetler. Hem normal topuk olarak, hem de gizli topuk olarak hazırlanan yazlık babetler şık ve dikkat çekici görünümleri ile genç bayanlar tarafından ve yetişkin bayanlar tarafından ilgi gören ayakkabılar arasında olacak. Babetlerin bu yaz fiyat ortalaması ise her bütçeye hitap edecek ve 29.99 TL’den başlayan fiyatlara sahip olacak.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...