Cumartesi, Haziran 15, 2019

2016 Davet Elbiseleri

Davet Elbiseleri

Sevdiğiniz bir arkadaşınızdan, iş yerinizden veya bir akrabanızdan davet aldığınızda ilk akla gelen şey şüphesiz ki ne giysem olacak. Özel günlerde ve özel davetlerde giydiklerine dikkat eden bayanlar için 2016 yılına damga vuracak olan davet elbiselerini tanıtmak istiyoruz. Bu elbiseleri tercih ederek şıklığınıza şıklık katacak ve herkesin beğenisini kazanabileceksiniz. Davet elbiseleri arasında 2016 yılında en çok ilgi görecek olan model balık elbise modelleri olacak. Bununla birlikte diğer popüler elbise modellerinden biri de önü kısa arkası uzun elbiseler olacak. Her iki model de kendine ve vücuduna güvenen bayanlar tarafından tercih edilmesi gereken tasarımlar oluyor.

2016 Balık Elbise Modelleri

Tam ve balık olarak iki farklı çeşitte mağaza vitrinlerinde yer alacak olan elbiseler davetler için ideal tercih olacak. Balık elbise modelleri özellikle tüm vücudu sarması ve vücut hatlarını da ortaya çıkartması ile dikkat çekecek olan balık elbise modellerinden tam balık olan model adeta bir deniz kızı olarak boy göstermenizi sağlayacak. Yarım balık elbise modelleri ise alt bölümünde yer alan detaya sahip olacak.

2016 balık elbise modelleri aynı zamanda çeşitli dantel işlemelere de sahip olacak. Özellikle el işçiliği ile elbiselerin omuz ve göğüs bölgesine hazırlanan dantel detaylar balık elbiselerin daha şık ve estetik görünmesini sağlayacak. Eğer sizde davete balık elbise modelleri ile katılmak istiyorsanız 300 liradan başlayan fiyatlara sahip olabileceksiniz.

2016 Önü Kısa Arkası Uzun Elbise Modelleri

Davet elbisesi arayan bayanlar için ilgi görecek olan modellerin başında balık elbiselerden sonra önü kısa arkası uzun elbise modelleri gelecek. Hem iddialı, hem de çekici tasarımlar arasında yer alan önü kısa arkası uzun elbiseler hem tek renk, hem de çeşitli desenler ile karşınıza çıkacak.

Renkli ve cıvıl cıvıl tasarımlara sahip olacak olan önü kısa arkası uzun elbise modelleri özellikle genç kızlar tarafından ilgi görecek iken fiyat olarak da diğer davet elbiselerinden uygun olacak. Önü kısa arkası uzun elbise modellerine giyim mağazalarından 250 lira ile 500 lira arasında fiyatlara sahip olabilirsiniz.

 

 

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...