Pazar, Eylül 22, 2019

2016-2017 Gelinlik Modelleri

2016-2017 Gelinlik Modelleri

Gelinlik seçmek kadınlar için en zor görevlerden biridir. Sadece hayatlarında bir kez bile giyecek olmalarına rağmen gerek aileler, gerekse de gelin adayları gelinlik seçer iken titiz davranmaktadır. Geleneksel olarak ülkemizde gelinlik için beyaz renk tercih edilmektedir. Ancak son dönemlerde moda evleri ve gelinlik mağazalarında farklı renklere sahip olan gelinliklerde yer alacak. 2016 yılının sonbahar ayları ile birlikte moda evlerinde yer alacak olan 2016-2017 yeni sezon gelinlik modelleri arasında en çok ilgi görecek ve dikkat çekecek tasarımlar hakkında bilgi vermek istiyoruz.

2016-2017 Önü Kısa Gelinlikler

Yeni sezonda en çok tercih edilecek olan gelinlikler arasında ilk sırada önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri yer alacak. Her sene moda evlerinde yer alan ve tercih edilen önü kısa arkası uzun gelinlikler 2016-2017 sezonunda taşlı çeşitleri ile göz dolduracak. Parlak taşlar ile süslenerek hazırlanacak olan taşlı önü kısa arkası uzun gelinlik modelleri genç gelin adayları tarafından ilgi görecek. Her düğün mekanında tercih edebileceğiniz önü kısa arkası uzun gelinlik modellerine bu sene kesinlikle göz atmadan gelinlik seçiminizi yapmayın.

2016 ve 2017 yıllarında çok fazla tercih edilecek olan önü kısa arkası uzun gelinliklerin fiyatları ise diğer modellere oran ile biraz pahalı. Ortalama fiyatları 1500 liradan başlayacak olan önü kısa arkası uzun gelinlikler üzerinde yer alacak olan taşların değerine göre onbinlerce liraya kadar rakamlara ulaşabilecek.

2016-2017 Balık Gelinlikler

Yapısı itibari ile iddialı olan gelinliklerden biri de balık modelleri. Hem tam balık, hem de yarım balık olarak iki farklı seçenekte karşınıza çıkacak olan balık gelinlikler tüm dikkatleri üzerinize çekmenizi sağlayacak gelinlik modelleri arasında yer alacak. Özellikle ince ve fit bir vücuda sahipseniz ve vücut hatlarınızı ön plana çıkartmak istiyorsanız bu balık gelinliklere göz atabilirsiniz.

2016 2017 sezonuna damga vuracak olan balık gelinliklerin hemen hemen hepsi modern dantel işlemeleri ile süslü olacak. Abiyelerin moda evleri ve mağazalardaki fiyatları ise 700 lira ile işçilik ve kalitesine göre 5000 liraya kadar çıkacak.

2018 Bayan Kaban Modelleri

2018 Bayan Kaban Modelleri havaların serinlemesi ve kış aylarının yaşanmaya başlanması ile hava sıcaklığına uygun tasarlanmış halde bayanların beğenisine sunulmaktadır. Özellikle bayanların seçme şanslarının...

2018 Mutfak Modelleri Trendleri

Öncelikli olarak kadınlar için önemlidir mutfak tasarımları çünkü en çok zamanı mutfakta kadınlar geçirmektedir. Bu sebeple de bu bölümü kendilerine göre dekore etmek en...

Sevgili Kombin Modelleri

Kandınlar şık olmaya her zaman çok önem vermiş ve bu konuda ciddi anlamda büyük paralar harcamışlardır. Gerek kıyafet gerekse cilt bakımı açısından önem verdikleri...