2017 Tesettür Modelleri

2017 Tesettür Modelleri
3 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 325 kez okundu.

2017 Tesettür Modelleri

Tesettür giyim konusunda 2017 yılında hangi modellerin moda olacağı, hangi renklerin daha çok kullanılacağı ve buna benzer daha birçok soru tesettürlü bayanların merak ettiği konulardandır.

2017 tesettür modelleri olarak daha baskın renkler kullanılacağa benziyor diyebiliriz. 2017 yılı yepyeni tunik modelleri, birbirinden şık pardösüleri, abiye tasarımları ile tesettürlü bayanlar ile buluşmaya hazırlanıyor. Mesela abiyeler daha parıltılı ve simli kumaşlarla bütünleşecek, bluzlarda da pırıltı ve sim öne çıkacak detaylar arasında yerini alacak. Özel davetlere ya da düğünlere giderken tercih edilen abiye kıyafetlerde sim ve ışıltı detayları muhafazakâr hanımların imdadına yetişecek. Renk olarak ise daha çok siyah ve kahve tonları ile zeytin yeşili, hardal sarısı, kırmızı ve mavi tercih edilecek. Tesettür elbise ve etek modelleri ise kloş kesimleri ile dikkat çekecek.

2017 yılında tunikler ise daha sakin ve abartıdan uzak olacak gibi görünüyor. Aynı zamanda uzun zamandan beri fazla tercih edilmeyen çizgili tunik modelleri ile her dönem dikkat çeken kemer ve kolye detaylı tunik modelleri 2017 tesettür modasında yerini alacak. Ferace ve pardösüler de tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Feraceler için deyim yerindeyse çiçek açacak diyebiliriz. Yarasa kol detayları ve omuzlardaki çiçek motifleri ile göz dolduracak olan feraceler alışverişte, sokakta, piknikte, markete giderken, çocuğumuzu okuldan almaya giderken ve yürüyüş yaparken bile rahatlıkla kullanabildiğimiz için fazlaca tercih edilmektedir. Pardösüler ve kaplar ise rahat ve spor yönü ağır basan tasarımlara sahip olmanın yanında fiyonk detayı ile öne çıkacak diyebiliriz.

2017 tesettür modelleri daha rahat, daha spor, daha sakin ve dingin; renkler de daha belirgin olacak diyebiliriz. Tesettür kombin oluştururken ayakkabı, aksesuar ve çantanın da doğru kullanılmasına dikkat edersek çok daha güzel oluruz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git
UA-46448104-2